• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

FB, Topalli: Mirënjohje për përgjegjshmërinë me të cilën mbrojtët alternativën,Voten

cent

Banned
Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka falenderuar permes nje mesazhi te postuar ne profilin e saj ne Facebook gjithe mbeshtetesit dhe votuesit e PD-se.

“Falenderim dhe mirënjohje për çdo militant, anëtar, simpantizant e votues të Partisë Demokratike!
Faleminderim dhe mirënjohje për mundin, përkushtimin dhe përgjegjshmërinë absolute me të cilën mbrojtët alternativën dhe votën tonë. Me mirënjohje të pafund. Jozefina”- shkruan ajo.

Postimi eshte bere paraditen e sotme ne profilin e kryeparlamentares Topalli.
/Panorama
 
Top