• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fatmir Muja

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Ika une ..marla mos ma konsumo shume averin se ecdu per neser ne top forme...ndryshe pikellohem

Po boj big project ...te vesh fustan me rripa apo rripa me fustan?
 

Marla

Marla is back!
Pe: Kafe Muhabet..

Mos vish rripa fare them une, nxirr noj cik sup pjesa tjeter e mbuluar qe ti besh kurioz robt.. ca ka aty ca ka Lool

E kshu kamarjer dhe 1 tjeter

 

Aver

VIP
Titulli: Kafe Muhabet..

Monique, mos ke merak. Do t'a dergoj Marlen ne shtepine e saj, ne menyre shoqerore ( :D )...dhe do te vazhdoj rrugen pa sherre...si djale besnik qe jam :D
 
Last edited:

Marla

Marla is back!
Pe: Kafe Muhabet..

Hajd shkojme poshte shpise se Monit i gjujm me gura ke dritarja sa te zbresi lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Kafe Muhabet..

Ti shoku me pantallona doku do na sjellesh i kafe apo te te versul Marlen lol
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Pe: Kafe Muhabet..

Haha Souli ka feste , nuk ha :p

Flm Tul :kis, sa te emblen te kammm :)
 
Top