• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Vendndodhja
^.^
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!
 

alfonci

Veri investigatio
Vendndodhja
Perpara kompjuterit
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!
Shko tek faqja e microsoft, www.microsoft.com pasi kjo do te ishte me e sigura dhe shkruani messenger 8.1 apo ate lloj qe ju doni te shkarkoni dhe aty do te mund ta shkarkoni.

Nese nuk doni te beni kete atehere mund te shkosh tek google dhe shkruaj: download messenger 8.1 for (vista po i themi ne) dhe duhet qe te jape ndonje faqe nga ku mund ta besh kete.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Kosovë
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!
Ja ku e ke te ber Upload prej meje :D

1.Msn 8.1
2.Multi Msn (patch)
3.Plus Msn....

E ke ne nje Link:

Code:
[url=http://www.mediafire.com/download.php?duh2djgzguz]Msn Msg 8.1.zip[/url]
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kam kameren ''LifeCam VX-7000 '' por nuk kam programin qe ta instaloj,,,me gjen dot ndonje nga ju linkun e kesaj kameres!!

Ps.Ai qe e gjen meriton nje kiss!
 
Top