• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fanela e Shqipërisë, më e bukura e Europianit

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Fanela e Shqipërisë, më e bukura e EuropianitShqipëria merr fitoren e parë në Euro 2016. Fanela e kombëtares shqiptare është zgjedhur si më e bukura e turneut kontinental që do të zhvillohet këtë verë, në një sondazh të kryer nga portalit i njohur gjerman “Sport 1”.

Në sondazh kanë votuar me mijëra persona dhe në fund fituese doli fanela e kombëtares shqiptare me rreth 26 mijë vota, ndërsa e dyta u rendit fanela e kombëtares së Turqisë me 2 mijë vota më pak, ndërsa e treta ajo gjermane.

Pak kohë më parë, FSHF-ja nënshkroi me “Macron” si sponsor teknik i Kombëtares, kompani e cila realizoi edhe fanelat e reja të cilat lojtarët kuqezi do të mbajnë veshur në Euro 2016.

Fanelat e reja kanë një dizajn krejtësisht të ri, me një shqiponjë të vendosur në mes në të trija fanelat në tri ngjyra, ajo tradicionale kuqezi, e dyta që është e bardhë dhe fanela e tretë që është e zezë, por me nuanca më të theksuara të shqiponjës në pjesën e përparme.

Kombëtarja luajti për herë të parë me fanellën e re të bardhë në ndeshjen miqësore ndaj Austrisë ditën e shtunë.

Tashmë Shqipëria ka fituar një sondazh europian, një diçka e rrallë edhe kur bëhet fjalë për fanelat. Një tjetër ogur i mirë ky për Shqipërinë në misionin historik, Francë 2016.

/ Top Channel
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Fanela e Shqipërisë, më e bukura e Europianit

po normal aq te fiksuar sa jemi ne pas ketyre gjerave si mos fitonim...kam parasysh ketu festivalet europiane e edicione te tjera, ku ne zeme vendin e pare per klikime e votime lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Fanela e Shqipërisë, më e bukura e Europianit

fanela ka difekte por per e bukur eshte e bukur.

numrat nuk dallohen nga larg per fat te keq seshte dicka qe nuk vihet re, duhet te ishte korrigjuar :)
 

Abisi

Staf në FV.AL
Titulli: Fanela e Shqipërisë, më e bukura e Europianit

He se vete ja kemi dhene fitoren,duke klikuar shqipetaret nga anembane...
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Fanela e Shqipërisë, më e bukura e Europianit

Shume e bukur ama ai shkrimi te pjesa e jakes nga brenda duhej te ishte nga jasht
 
Top