• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Familjarët akuzojnë mjekun pasi u nda nga jeta nëna e re: U vonua një orë…

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
[h=1]Familjarët akuzojnë mjekun pasi u nda nga jeta nëna e re: U vonua një orë…[/h]

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në spitalin e Elbasanit, ku një vajzë e re, vetëm 25 vjeçe ka humbur jetën një orë pasi solli në jetën fëmijën e saj të parë.

Sipas informacioneve të para, Rexhina Debrova ka lindur në javën e 42, duke sjellë në jetë një vajzë, e cila fatmirësisht në gjendje të mirë shëndetësore.

Por pas lindjes mjeku gjinekolog ka konstatuar se e reja ka pasur aritmi, dhe ka kërkuar ndërhyrjen e mjekut kardiolog.

Ndërkohë familjarët e vajzës kanë ngritur akuza ndaj stafit mjekësore, duke u shprehur se mjeku kardiolog është vonuar një orë dhe nuk ka mundur ta shpëtojë.

Ende nuk ka reagim nga spitali dhe as nga policia, ndërsa pritet që të dalë ekspertiza mjekoligjore për të papërcaktuar shkaqet e vdekjes së 25-vjeçare.

Rexhina Debrova u bë sot nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë pas vetëm 10 muajsh martesë.
 
Top