• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fake news ! Korrupsion,konkurence,pandershmeri

Dje ne oret e pasdites ne forumi virtual beri buje lajmi i termetit me qender ne lezhe.Shkaku i termetit u raportua ne lajm sikur u shkaktua nga mogli qe po bente seks pas mullari.Sot kane dale ne pah detaje te reja nga lajmi i djeshem ku ne qender eshte 1 audio pergjim ku degjohet konkurenti i mogli ne FV duke i ofruar para gazetarit ne kembim te lajmit keqdashes.Me poshte j'u sjellim te transkriptuar audiopergjimin
pergjim-bomba-696x464-696x430.jpg

@N0 -alo pershendetje?
Gazetari-pershendetje
N0-jam admini kryesor i Fv pas Nua rrokut kushoja i çermaliut me tw famshem ne qarkullim.
Gazetari-me thuaj si mund te ndihmoj?
N0-ngaqe ra termeti dua te besh lajm sikur termeti u shkaktua nga mogli qe po bente seks pas mullari...dua ti prish reputacionin te grate e pv gjasme eshte i paperballushem.
Gazetari-por,lajmi ka kosto ta bejme keshtu
N0-mos u shqeteso.....ke 500euro po e botove dhe 1000euro shtese nese lajmi do kete sukses
Gazetari-mire u kry
N0-rrofsh,shifemi neser te kafja

Pra sic e lexoni dhe vete te dashura gra te fv lajmi eshte stisur nga @N0 Me qellim perbaltjen e figures sensitive te moglit.....ju rikujtojme qe mogli eshte me i bute se butesia
 

Frank

The S of all F.
Dje ne oret e pasdites ne forumi virtual beri buje lajmi i termetit me qender ne lezhe.Shkaku i termetit u raportua ne lajm sikur u shkaktua nga mogli qe po bente seks pas mullari.Sot kane dale ne pah detaje te reja nga lajmi i djeshem ku ne qender eshte 1 audio pergjim ku degjohet konkurenti i mogli ne FV duke i ofruar para gazetarit ne kembim te lajmit keqdashes.Me poshte j'u sjellim te transkriptuar audiopergjimin
Shiko fotografinë 1755542
@N0 -alo pershendetje?
Gazetari-pershendetje
N0-jam admini kryesor i Fv pas Nua rrokut kushoja i çermaliut me tw famshem ne qarkullim.
Gazetari-me thuaj si mund te ndihmoj?
N0-ngaqe ra termeti dua te besh lajm sikur termeti u shkaktua nga mogli qe po bente seks pas mullari...dua ti prish reputacionin te grate e pv gjasme eshte i paperballushem.
Gazetari-por,lajmi ka kosto ta bejme keshtu
N0-mos u shqeteso.....ke 500euro po e botove dhe 1000euro shtese nese lajmi do kete sukses
Gazetari-mire u kry
N0-rrofsh,shifemi neser te kafja

Pra sic e lexoni dhe vete te dashura gra te fv lajmi eshte stisur nga @N0 Me qellim perbaltjen e figures sensitive te moglit.....ju rikujtojme qe mogli eshte me i bute se butesia
ahaahahaahahahaaaa
sa mire nuk pertove mor burre lool
 

Boreas

Advanced
Dje ne oret e pasdites ne forumi virtual beri buje lajmi i termetit me qender ne lezhe.Shkaku i termetit u raportua ne lajm sikur u shkaktua nga mogli qe po bente seks pas mullari.Sot kane dale ne pah detaje te reja nga lajmi i djeshem ku ne qender eshte 1 audio pergjim ku degjohet konkurenti i mogli ne FV duke i ofruar para gazetarit ne kembim te lajmit keqdashes.Me poshte j'u sjellim te transkriptuar audiopergjimin
Shiko fotografinë 1755542
@N0 -alo pershendetje?
Gazetari-pershendetje
N0-jam admini kryesor i Fv pas Nua rrokut kushoja i çermaliut me tw famshem ne qarkullim.
Gazetari-me thuaj si mund te ndihmoj?
N0-ngaqe ra termeti dua te besh lajm sikur termeti u shkaktua nga mogli qe po bente seks pas mullari...dua ti prish reputacionin te grate e pv gjasme eshte i paperballushem.
Gazetari-por,lajmi ka kosto ta bejme keshtu
N0-mos u shqeteso.....ke 500euro po e botove dhe 1000euro shtese nese lajmi do kete sukses
Gazetari-mire u kry
N0-rrofsh,shifemi neser te kafja

Pra sic e lexoni dhe vete te dashura gra te fv lajmi eshte stisur nga @N0 Me qellim perbaltjen e figures sensitive te moglit.....ju rikujtojme qe mogli eshte me i bute se butesia
Shife pozitivisht.

Te paska bo reklame pa pagu gje ti lol
 
Private conversations
Help Users
    Top