• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Evony ;)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Evony

Forever Young..!!
Meqe pashe kete pjese te Forumit po mar pjese edhe une :D
Evony vjen si emer nga nje loje (dikush edhe mund ta kete provuar) por emri im eshte Fatjon, Tropojan (lind dhe rrit) por ka nja 10 vjet qe ndoshta jam banor i Tiranes, studioj per Finance tek UET (mbase kena edhe ndonje nga shkolla ktu) dhe jam ne vit te pare pasi kam mbaruar kursin 3 vjecar per Inxhinjeri Matematike & Informatike te FSHN (shpresoj edhe nga atje te gjejm ndonje :p)

Ku di un ca te them tjeter se me then te drejten nuk di :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Evony ;)

Si i ri qe qenke ne Fv ja paske marr doren,shkrimit quote,komenteve etj etj...Meson shpejt ca duket...

Mire se erdhe ne Fv:)
 

Evony

Forever Young..!!
Titulli: Evony ;)

Si i ri qe qenke ne Fv ja paske marr doren,shkrimit quote,komenteve etj etj...Meson shpejt ca duket...

Mire se erdhe ne Fv:)
Shume flm dhe mire se ju gjeta..!!

Po smar vesh kto gocat lart si po i bejn ca komente, ata dija tju kisha kthy pergjigje :p

Mire se erdhe ne Fv Evony .Kalofsh sa me mire mes nesh
Mire se te gjeta, shifena anej ka #shqiperia ;)
 

cent

Banned
Titulli: Evony ;)

Shume flm dhe mire se ju gjeta..!!

Po smar vesh kto gocat lart si po i bejn ca komente, ata dija tju kisha kthy pergjigje :pMire se te gjeta, shifena anej ka #shqiperia ;)
Shihemi ketej,se andej kam dhen doreheqje prer javesh :) Mire se erdhe :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Evony ;)

Aw aw sa pretendent i mire qenke :tulp:,me mire me foto LOL
Derisa lexova fjalen chat lol

Mireserdhe e kalofsh bukur ketu!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Evony ;)

Shume flm dhe mire se ju gjeta..!!

Po smar vesh kto gocat lart si po i bejn ca komente, ata dija tju kisha kthy pergjigje :pMire se te gjeta, shifena anej ka #shqiperia ;)
Po te gjitha mbrenda nje dite do i mesosh?:p
Ne anen e majte ke te shkruar ''comment''eshte afer nje ylli te vogel,aty kliko dhe shkruaj komentin,dmth minikomentin:D
 

Evony

Forever Young..!!
Titulli: Evony ;)

Aw aw sa pretendent i mire qenke :tulp:,me mire me foto LOL
Derisa lexova fjalen chat lol

Mireserdhe e kalofsh bukur ketu!
Mire se te gjeta, dhe meqe ra fjala po gjej rastin te falenderoj chatin qe me solli ktu, sepse nga dicka gjithmone del dicka dhe jo gjithmone cilesia eshte ne zbritje, njs histori e gjate kjo per tu shpjeguar, ket punen e fotos nuk e mora vesh por ke miresine te ma shpjegosh :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Evony ;)

Mire se te gjeta, dhe meqe ra fjala po gjej rastin te falenderoj chatin qe me solli ktu, sepse nga dicka gjithmone del dicka dhe jo gjithmone cilesia eshte ne zbritje, njs histori e gjate kjo per tu shpjeguar, ket punen e fotos nuk e mora vesh por ke miresine te ma shpjegosh :p
Haha ska gje tani merru edhe me falenderimet e krijuesve te chatit e te fv-se :pPP
Evony sdi me ngjan me sh me emer sapuni lol

P.s me gjithe keto cilesi qe ke ti duhet nje foto(e jotja) qe te verbohemi me shume :p


Hajt kalo bukur se nuk lejohen chit-chate.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top