• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Evony ;)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Evony

Forever Young..!!
Meqe pashe kete pjese te Forumit po mar pjese edhe une :D
Evony vjen si emer nga nje loje (dikush edhe mund ta kete provuar) por emri im eshte Fatjon, Tropojan (lind dhe rrit) por ka nja 10 vjet qe ndoshta jam banor i Tiranes, studioj per Finance tek UET (mbase kena edhe ndonje nga shkolla ktu) dhe jam ne vit te pare pasi kam mbaruar kursin 3 vjecar per Inxhinjeri Matematike & Informatike te FSHN (shpresoj edhe nga atje te gjejm ndonje :p)

Ku di un ca te them tjeter se me then te drejten nuk di :p
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Evony ;)

Mire se erdhe dhe kalofsh kendshem ne forum..
 

Endrra

VIP
Titulli: Evony ;)

sa paske studju o shoku ...patjeter do jesh qeros........Rrofte Sali Berisha lol


Mir se erdhe :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Evony ;)

Mirserdhe kalofsh mir ne Forum..!!
 

Evony

Forever Young..!!

Didi

C'est la vie.
Titulli: Evony ;)

Miresevjen.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Evony ;)

Si i ri qe qenke ne forum ja paske marr doren,shkrimit quote,komenteve etj etj...Meson shpejt ca duket...

Mire se erdhe ne forum:)
 

cent

...Lontano
Titulli: Evony ;)

Mire se erdhe ne forum Evony .Kalofsh sa me mire mes nesh
 

Evony

Forever Young..!!
Titulli: Evony ;)

Si i ri qe qenke ne forum ja paske marr doren,shkrimit quote,komenteve etj etj...Meson shpejt ca duket...

Mire se erdhe ne forum:)
Shume flm dhe mire se ju gjeta..!!

Po smar vesh kto gocat lart si po i bejn ca komente, ata dija tju kisha kthy pergjigje :p

Mire se erdhe ne forum Evony .Kalofsh sa me mire mes nesh
Mire se te gjeta, shifena anej ka #shqiperia ;)
 

cent

...Lontano
Titulli: Evony ;)

Shume flm dhe mire se ju gjeta..!!

Po smar vesh kto gocat lart si po i bejn ca komente, ata dija tju kisha kthy pergjigje :pMire se te gjeta, shifena anej ka #shqiperia ;)
Shihemi ketej,se andej kam dhen doreheqje prer javesh :) Mire se erdhe :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Evony ;)

Aw aw sa pretendent i mire qenke :tulp:,me mire me foto LOL
Derisa lexova fjalen chat lol

Mireserdhe e kalofsh bukur ketu!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Titulli: Evony ;)

Shume flm dhe mire se ju gjeta..!!

Po smar vesh kto gocat lart si po i bejn ca komente, ata dija tju kisha kthy pergjigje :pMire se te gjeta, shifena anej ka #shqiperia ;)
Po te gjitha mbrenda nje dite do i mesosh?:p
Ne anen e majte ke te shkruar ''comment''eshte afer nje ylli te vogel,aty kliko dhe shkruaj komentin,dmth minikomentin:D
 

Evony

Forever Young..!!
Titulli: Evony ;)

Aw aw sa pretendent i mire qenke :tulp:,me mire me foto LOL
Derisa lexova fjalen chat lol

Mireserdhe e kalofsh bukur ketu!
Mire se te gjeta, dhe meqe ra fjala po gjej rastin te falenderoj chatin qe me solli ktu, sepse nga dicka gjithmone del dicka dhe jo gjithmone cilesia eshte ne zbritje, njs histori e gjate kjo per tu shpjeguar, ket punen e fotos nuk e mora vesh por ke miresine te ma shpjegosh :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Evony ;)

Mire se te gjeta, dhe meqe ra fjala po gjej rastin te falenderoj chatin qe me solli ktu, sepse nga dicka gjithmone del dicka dhe jo gjithmone cilesia eshte ne zbritje, njs histori e gjate kjo per tu shpjeguar, ket punen e fotos nuk e mora vesh por ke miresine te ma shpjegosh :p
Haha ska gje tani merru edhe me falenderimet e krijuesve te chatit e te fv-se :pPP
Evony sdi me ngjan me sh me emer sapuni lol

P.s me gjithe keto cilesi qe ke ti duhet nje foto(e jotja) qe te verbohemi me shume :p


Hajt kalo bukur se nuk lejohen chit-chate.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Evony ;)

Mire se ke ardh..:))
Uroj te kalojsh kendshem,,ne shoqerin e forumit ton..:)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Evony ;)

Mire se erdhe. Kalofsh bukur ne vazhdim !
 

MasteR

I'm offline
Pe: Evony ;)

Wellcome....
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Evony ;)

Mireseerdhe edhe ne Forum :) me 2 nuse ishalla e 5 dashnore :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Evony ;)

Pershendetje e mirse erdhe ne forum.

wow po sa sukses paske pasur menjeher ketej m :D :hapy::dora:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Evony ;)

Kam njohur nje cun, Edlir Qelia me duket, ka qene tropojan...!
 

AjSi

...
Titulli: Evony ;)

qenke shume llafazan, edhe Evony esht emer goce


welcome :D
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Evony ;)

Goxha publicitet i paske ber vetes...

Mirseerdhe!
(e kujdes me kto vajzat forumore se e kan icik me spec e po na digjesh,ishte keshill se mos e merr per ters).
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Evony ;)

Mire se erdhe, per 10 vjet dhe folke si tironc ti,
(mbase kena edhe ndonje nga shkolla ktu)
lol

KLm ne vashdim!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Evony ;)

qenke shume llafazan, edhe Evony esht emer goce


welcome :D
E mire qe lexova qe kishte thene jam djal prej Tropoje, se dhe une nga nickname do thoja qe ishte goce.
Gjithsesi, mire se erdhe, e kalofsh mire ne forum.
 

Evony

Forever Young..!!
Titulli: Evony ;)

Mire se erdhe, per 10 vjet dhe folke si tironc ti,

lol

KLm ne vashdim!
Nese ashtu duket une vetem shkruaj si i tille :p (e kam nga chati :p)
mire se te gjeta, klm edhe ti ;)

E mire qe lexova qe kishte thene jam djal prej Tropoje, se dhe une nga nickname do thoja qe ishte goce.
Gjithsesi, mire se erdhe, e kalofsh mire ne forum.
Emrat mashkullore ne trajten e shquar mbarojne me I ne fund, Evony (Evoni katunarshe) mbaron me i dhe i bie te jet emer mashkulli :p
pooooooooooor gjithsesi mire se ju gjej dhe shpresoj te kalojme mire :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top