• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europa Lige

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Europa Ligë ngre siparin e ndeshjeve në grupe

Europa Ligë ka hyrë në fazën e ndeshjeve në grupe, të cilat janë 12 me nga 4 skuadra. 24 ndeshjet e luajtuar kanë shkuar pak a shumë sipas parashikimeve, por edhe rezultate disi të paparashikuara. Gjithsesi janë vetëm ndeshjet e para në grup, kështu që të gjitha skuadrat i kanë mundësitë që të realizojnë objektivat e tyre. Bie në sy starti i mirë i skuadrave hollandeze, portugeze dhe spanjolle, ndërsa italianët vijojnë të mbeten prapa që në fillim, ndonëse kanë mbetur dy, ku Lacio barazon në shtëpi dhe Udineze fiton me vështirësi.

Ja rezultatet e përballjeve të para në 12 grupet e Europa Ligës

GRUPI A

Paok 0-0 TotenhEm

Shamrok 0-3 Rubin Kazan

GRUPI B

Kopenhagen 1-0 Vorskla

Hanover 0-0 Standard Liezh

GRUPI C

Hapoel 0-1 Rapid Bukuresht

Psv 1-0 Legia Varshav

GRUPI D

Lacio 2-2 Vaslui

Zyrih 0-2 Sporting Lisbona

GRUPI E

Beshiktash 5-1 Makabi Tel Aviv

Dinamo Kiev 1-1 Stoke SitiGRUPI F

PSG 3-1 Salzburg

Slovan Bratislava 1-2 Atletiko Bilbao

GRUPI G

Austria Vienë 1 -2 Metalist Karkiv

Az Alkmar 4-1 MalmoeGRUPI H

Birmingham 1 -3 Braga

Klub Bryzh 2-0 Maribor

GRUPI I

Atl. Madrid 2-0 Celtic

Udinese 2-1 RenesGRUPI J

Makabi Haifa 1 -0 Aek Larnaka

Steaua 0-0 Shalke 04GRUPI K

Fulham 1 -1 Tuente

Visla Krakovia 1-3 OdenseGRUPI L

Anderleht 4-1 Aek Athinë

Shturm Grac 1 -2 Lokomotiva e Moskës
 
Private conversations
Help Users
    Top