• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europa Ligë, Liverpooli e Inter bëjnë detyrën, zhgënjen Napoli

cent

...Lontano
Liverpooli ka shënuar fitore minimale në Anfield ndaj klubit rus Anzhi, por Napoli gati sa nuk është eliminuar pas humbjes tjetër nga Dnipro në Ukrainë.
23hsqq1.jpg
Liverpooli dominoi nga fillimi i takimit, ndërsa Anzhi u shfaq shumë i organizuar në mbrojtje. Sidoqoftë, ishte Stewart Doëning ai që realizoi në minutën e 53-të golin e fitores për The Reds.

Inter- Partizani Beogradit

Rodrigo Palacio ka shënuar dy minuta para fundit të takimit për t’i dhënë Interit fitore.
Miqtë nga Serbia ishin më kërkues në pjesën e parë dhe patën disa raste shënimi, por Nerazzurrët nuk lejuan befasi.

Vendasit ndryshuan ritëm dhe ishin më sulmues në pjesën e dytë, me Antonio Cassano dhe Diego Milito që humbën disa raste të mira shënimi.

Goli i fitores për ekipin e trajnerit Andrea Stramaccioni erdhi në minutën e 88-të përmes Rodrigo Palacio. Me tre pikët e reja Interi ndan kreun e grupit H me shtatë pikë, sa ka edhe Rubin Kazani.

Nga takimet tjera veçojmë fitoren e Atletico Madridit ndaj Academicas dhe disfatën e rëndë të Napolit nga Dnipro me rezultat 3-1.


/a.k
 
Private conversations
Help Users
    Top