• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europa League : Shorteu, Fenerbahche-Lazio menjeher ne histori..

ReNdEx

Interist Forever

Eshte hedhur edhe shorteu per kompeticionin e Europa League ku terheq vemendje ndeshja Fenerbahche – Lazio, ky cift hyn menjeher ne histori per shkak se zhvillimi i te dyja ndeshjeve (vajtje-ardhje) do behen pa pranine e tifozave , kujtojme se Fenerbahche eshte penalizuar me zhvillimin e ndeshjeve pa tifoz per arsye te hedhjes se fishekzjarreve gjat ndeshjes kunder Bate Borisov ne Europa League, edhe Lacio eshte penalizuar per te zhvilluar ndeshjet pa tifoz per arsye te veprimeve fashiste te treguara ne ndeshjen kunder Borussia Mِnchengladbach.

Shorti dha keto ndeshje :

Chelsea-Rubin Kazan
Tottenham-Basilea
Fenerbahce-LAZIO
Benfica-Newcastle

Ndeshjet e para luhen ne 4 Prill 2013
Ndeshjet e kthimit luhen ne 11 Prill 2013

orasport
 
Private conversations
Help Users
    Top