• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europa League: Roma kundër Kosice

E3

Anëtar i Nderuar

Plot 76 ekipe do të luftojnë për të siguruar vend në fazën grupore të garës më të re evropiane, Ligës së Evropës.

Që nga ky sezon Kupa UEFA ka ndryshuar formatin e saj dhe ka ndryshuar edhe emrin në Liga e Evropës. Shorti i hedhur sot ka nxjerrë 76 ekipe që do të zhvillojnë dy runde nga 38 ndeshje për të nxjerrë po kaq ekipe që do të kualifikohen në fazën e grupeve.

Ekipi italian Roma do të ketë përballë ekipin sllovak Kosice, në kërkim të një vendi për në fazën grupore e Evropa League, derisa ekipi tjetër romak, Lazio do të luajë kundër suedezëve të Elfsborg.

Valencia do të ketë përballë norvegjezët e Stabaek, derisa spanjollët tjerë të Villarrealit kanë për kundërshtar holandezët e NAC Breda. Evertoni dhe Fulhami do të përballen me ekipin çek Sigma, respektivisht me atë rus Amkar.

Lista e plotë e ndeshjeve:

PAOK vs. Heerenveen
Dinamo Zagreb vs. Heart of Midlothian
Werder Bremen vs. Aktobe
Everton vs. Sigma
BATE vs. Litex
NAC vs. Villarreal
Lech vs. Club Brugge
Fulham vs. Amkar
Galatasaray vs. Levadia
Teplice vs. Hapoel Tel-Aviv
Metalurh Donetsk vs. Austria Wien
Twente vs. Qarabag
Roma vs. Kosice
Dinamo Moscow vs. CSKA Sofia
Genk vs. Lille
PSV vs. Bnei Yehuda
Lazio vs. Elfsborg
Trabzonspor vs. Toulouse
Partizan vs. Zilina
Baki vs. Basel
Ajax vs. Slovan Bratislava
Shakhtar Donetsk vs. Sivasspor
Brondby vs. Hertha
Athletic Bilbao vs. Tromso
Sarajevo vs. Cluj
Rapid Wien vs. Aston Villa
Steaua Bucuresti vs. St Patrick’s Athletic
Sparta Praha vs. Maribor
Zenit St. Petersburg vs. Nacional
Genoa vs. Odense
Dinamo Bucuresti vs. Liberec
Guingamp vs. Hamburg
Sion vs. Fenerbahce
Sturm vs. Metalist
Slavia Praha vs. Crvena Zvezda
Benfica vs. Vorskla
Vaslui vs. AEK
Stabaek vs. Valencia
*telegrafi*
 
Private conversations
Help Users
    Top