• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europa League – Anglezët përballje të forta edhe në këtë veprimtari

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Shorti i Europa Ligë ka dhuruar përplasje interesante, ku spikasin dy skuadrat e Mançesterit, që pas eliminimit nga Liga e Kampioneve, fati u ka dhuruar kundërshtar të vështirë edhe në veprimtarinë tjetër europiane. Mançester Siti do të përballet me kampionët portugez të Portos, ndërsa Junajti i Sër Aleks Fergusonit i duhet të sfidojë Ajaksin. Lacio pjesë e së cilës janë edhe dy shqiptarë, drejtori Igli Tare dhe kapiteni kuqezi Lorik Cana, i pret një duel i vështirë me spanjollët e Atletiko Madridit.

Ja kush do të jenë përablljet e Europa Ligës në raundin 1/32:

Porto – Manchester City

Ajax – Manchester United

Lokomotiv Moskë – Athletico Bilbao

Salzburg – Metalist Kharkiv

Stoke City – Valencia

Rubin Kazan – Olympiacos

AZ Alkmar – Anderlecht

Lazio – Athletico Madrid

Steaua – Twente

Plzen – Schalke

Wisla Krakov – Standard Liege

Braga – Besiktas

Udinese – Paok

Hannover – Club Brugge

Legia Warsava – Sporting Lisbon
 
Private conversations
Help Users
    Top