• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Europa League, 9 lojtarë pozitivë te Alkmaar, alarmohet Napoli

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Tjetër shqetësim për Napolin në prag të ndeshjes së parë në Europa League kundër Alkmaar.

Te skuadra holandeze prej pak ditësh kanë rezultuar plot 9 futbollistë pozitivë me Covid-19, të cilët janë izoluar, megjithatë Alkmaar do të ketë në dispozicion 13 lojtarë me të cilët do të udhëtojë drejt Italisë për të zhvilluar ndeshjen.

Holandezët janë stërvitur dhe kanë luajtur rregullisht në kampionatin vendas. Por autoriteti rajonal i Kampanjas në Itali ka bërë thirrje për të pasur kujdes maksimal nga rreziku që mund të sjellë kjo ndeshje ndërsa u shpreh gjithashtu se skuadra e Alkmaar duhet të ishte futur në izolim dhe se ndeshja duhej shtyrë për një datë tjetër.

A2CNN
 
Private conversations
Help Users
    Top