• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Erdoğan: Terrori nuk ka fe, komb, racë e as atdhe

legjenda

Tetova
Presidenti i Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, gjatë vizitës së tij të mbrëmshme në Stamboll rikujtoi se në Siri janë vrarë 400.000 njerëz të pafajshëm dhe se 12 milionë të tjerë janë detyruar të largohen nga shtëpitë e tyre, raporton Anadolu Agency (AA).

Ai u shpreh se është e qartë se muslimanët janë grupi i targetuar dhe tha se “askush askënd më nuk mund të mashtrojë”. Lufta për pushtet nën pretekstin e DAESH-it, sipas Erdoğan, u kthye në një lojë tragjike.

“اdo kush aktron. Gjithkush vrapon për të marrë një rol. Por njerëzit e vdekur janë një realitet. Foshnjet e vrara, fëmijë, gratë dhe të moshuarit janë një realitet. Realitet janë edhe shtëpitë e shkatërruara, shkollat, objektet historike. Kurse bombat që po hidhen janë për shkak të borxheve tjera”, tha Erdoğan.

Presidenti i Turqisë theksoi se “terrori nuk ka fe, komb, racë e as atdhe”.

Erdoğan duke folur për situatën në Turqi, tha se në këtë vend janë “PKK, kurse në jug PYD dhe YPG dhe se ato janë të njëjta, nuk dallojnë nga të tjerat”. “Terrori është terror. Ato janë të gjithë të këqij”, tha Erdoğan.

http://www.almakos.com/
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Erdoğan: Terrori nuk ka fe, komb, racë e as atdhe

Terrori nuk ka fe dhe atdhe, por e ka emrin erdogan.
 

ricky_ch

******
Titulli: Erdoğan: Terrori nuk ka fe, komb, racë e as atdhe

Terrori nuk ka fe dhe atdhe, por e ka emrin erdogan.
S'ke thënë gjë pos që të rrit numri i postimeve për 1.
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Erdoğan: Terrori nuk ka fe, komb, racë e as atdhe

Ne lajme ne kohen qe po fliste me ate " qe deshi te vriste veten" Erdogan po fliste ne cel... cudi deee.
 
Top