• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Erdogan: Pagën time për 7 muaj do t’ia fali popullit tim

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ai ç ka ka bere me shekuj kubder neshe kurr me asgje nuk mundet me e la, e ai te ne bene xhamia e shkolla turke , a pak pos po tr duket ky ozurpatorê i flliqte
Pse cka deshte me tmaru ai ty lol
Ca ka faj turku qe jem hajna na e vjedhim shtetin tone, e hajm buken e popullit, e sjau ndreqim kushtet ekonomike :D
Ty edhe shkau me tpre e fajson turkun, shko laj syte se edhe me shkru spo sheh me sabah lol i hangre shkronjat nven tkaftjallit lol
 

MrsA

Mr. A
Nje njeri qe eshte autokrat e do te sundoje popullin e tij ndermjet vendimeve duke censuruar zerat e lire nuk mund te jete kurre nje njeri i mire! Shihi pak miqesine me Putin, pastaj Vuçiçi e RAMSI e kompani..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1.5 milion, shihet sa e do populli

resimid_3685614-1.jpg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Foli teologu Hartini
Mbaje mend, aty ku permendet turku, cdo here do t'lajmerohen nje numer "shqiptaresh", qe shajne edhe Islamin. Ata mund te jene gjithcka, vetem shqiptar kurre :D
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Zhvillim kishte dhe Shqiperia ne kohen e diktatures por te gjithe e dim çkemi hequr nga ky zhvillim .
Sot nuk jemi te zotet as te prodhojm maska bezi per doktoret
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Zhvillim kishte dhe Shqiperia ne kohen e diktatures por te gjithe e dim çkemi hequr nga ky zhvillim .
Sot nuk jemi te zotet as te prodhojm maska bezi per doktoret
Fajet i ka Turku, bre s'di cka i koft atij. Mulla Jakup Hasipi, rahmet i paste shpirti ka pas thane:

"Neve edhe kur na rreh shkjau, e fajesojme turkun".
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Si ka mundesi qe nja 4 vete, ketu e 10 vjet te njejten melodi luajne lol

Une them u shtofshin Erdoğanat. Ore le tjet dhe diktaror me popullin e vet. e di ai se shqiptari e turku me dru merr vesh lol lol

Lat nam se na habitet. Flisni per temen e moa fusni ne cdo vend muslimanet dhe per. osmane. Po ju bie mendja ju per pushtim. 🤣🤣
Kur solli greqia zjarrfiksit per ndihme ne termet i thate Flm. Kur erdh Serbia prap Flm, vec kur behet fjale per Turkun ua ka me te keq juveee.
Thoni troc ju vjen keq qe nje lider musliman ben mire edhe e myllim kete muhabet. lol
Mgjth, Zoti e di me mire. Nqs ai veprimet e bamiresine e ben nga zemra ja shperblefte,i dhente jete te gjate se me te fitojme dhe ne kur kemi nevoje. Hihi 😅😅😅
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Si ka mundesi qe nja 4 vete, ketu e 10 vjet te njejten melodi luajne lol

Une them u shtofshin Erdoğanat. Ore le tjet dhe diktaror me popullin e vet. e di ai se shqiptari e turku me dru merr vesh lol lol

Lat nam se na habitet. Flisni per temen e moa fusni ne cdo vend muslimanet dhe per. osmane. Po ju bie mendja ju per pushtim. 🤣🤣
Kur solli greqia zjarrfiksit per ndihme ne termet i thate Flm. Kur erdh Serbia prap Flm, vec kur behet fjale per Turkun ua ka me te keq juveee.
Thoni troc ju vjen keq qe nje lider musliman ben mire edhe e myllim kete muhabet. lol
Mgjth, Zoti e di me mire. Nqs ai veprimet e bamiresine e ben nga zemra ja shperblefte,i dhente jete te gjate se me te fitojme dhe ne kur kemi nevoje. Hihi 😅😅😅
Tolerance pra, duket qart ktu , kush esht me mllef : muslim Apo tjeret! Ne cdo teme disa koka kan sulmuar muslimanet, dhe kur ja kthejm me njejten moneze nuk I pelqen ...
Gjithsesi secili tregon cfwr mbart ne zemer , e sa tolerance kane , mirkuptim dhe soledaritet... :)
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Kush ndihmon ne rast nevoje duhet falendruar
Pa mare parasysh nga eshte nga vjen e cfare beson!
Ne derguam 30 mjek dhe infermjere ne Italy dhe u be big deal gjithandej ne mediat italiane!
30 mjeke dhe infermjere jane nje pike uji ne kete situate qe ka kaplu italiane dhe jo vetem ate.
Mirnjohja nuk eshte veti e keqe as nuk tregon qe Po tradheton kombin! Mirnjohja eshte nje virtyt qe e Kane popujt e cilivizuar!
 

titan

Requiem for a dream
Propagand rregjimesh autokratike.
Ky i joni ben propagand me 30 mjek/infermier, ai me 7 rroga lol lol

Shkurt, shume zhurme per asgje lol lol
 

Lauri

Anunnak
Kush ndihmon ne rast nevoje duhet falendruar
Pa mare parasysh nga eshte nga vjen e cfare beson!
Ne derguam 30 mjek dhe infermjere ne Italy dhe u be big deal gjithandej ne mediat italiane!
30 mjeke dhe infermjere jane nje pike uji ne kete situate qe ka kaplu italiane dhe jo vetem ate.
Mirnjohja nuk eshte veti e keqe as nuk tregon qe Po tradheton kombin! Mirnjohja eshte nje virtyt qe e Kane popujt e cilivizuar!
Ti flet gjithmonë me shaka. Dhe këtë po t'a konsideroj po ashtu.
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Si ka mundesi qe nja 4 vete, ketu e 10 vjet te njejten melodi luajne lol

Une them u shtofshin Erdoğanat. Ore le tjet dhe diktaror me popullin e vet. e di ai se shqiptari e turku me dru merr vesh lol lol

Lat nam se na habitet. Flisni per temen e moa fusni ne cdo vend muslimanet dhe per. osmane. Po ju bie mendja ju per pushtim. 🤣🤣
Kur solli greqia zjarrfiksit per ndihme ne termet i thate Flm. Kur erdh Serbia prap Flm, vec kur behet fjale per Turkun ua ka me te keq juveee.
Thoni troc ju vjen keq qe nje lider musliman ben mire edhe e myllim kete muhabet. lol
Mgjth, Zoti e di me mire. Nqs ai veprimet e bamiresine e ben nga zemra ja shperblefte,i dhente jete te gjate se me te fitojme dhe ne kur kemi nevoje. Hihi 😅😅😅
Cdo teme do e polarizojme dhe do i fusim brenda ca nota Feje qe ta bejme rock!
Pse Rock?
Sepse Rock-u nuk del kurre nga moda.🤣🤣🤣

Zot fali se s’dine ç’bejne.
 

Lauri

Anunnak
me Marc pleshtat pra :p

btw me thuaj pak cfare kam thene gabim
Se me zgjove morrat tani lol
Për të fol, fole shumë bukur.
Për të kuptuar me tej duhet të arrije secili vetë ;)
 

MrsA

Mr. A
Kush ndihmon ne rast nevoje duhet falendruar
Pa mare parasysh nga eshte nga vjen e cfare beson!
Ne derguam 30 mjek dhe infermjere ne Italy dhe u be big deal gjithandej ne mediat italiane!
30 mjeke dhe infermjere jane nje pike uji ne kete situate qe ka kaplu italiane dhe jo vetem ate.
Mirnjohja nuk eshte veti e keqe as nuk tregon qe Po tradheton kombin! Mirnjohja eshte nje virtyt qe e Kane popujt e cilivizuar!
Ne fakt ne si shqiptar kemi nja 3000 vjet qe jemi te civilizuar si popull.......
 

Tomka

Anëtar i ri
Nje njeri qe eshte autokrat e do te sundoje popullin e tij ndermjet vendimeve duke censuruar zerat e lire nuk mund te jete kurre nje njeri i mire! Shihi pak miqesine me Putin, pastaj Vuçiçi e RAMSI e kompani..
E di si eshte muhabeti.
Eshte ceshtje kulturash me shume, nje sistem demokratik ne turqi dhe ne gjithe boten islame sdo funksiononte kurre (shembuj ke plot, irak, egjipt, libi etj), ashtu sikurse nje sistem autokratik ne angli dhe gjithe boten perendimore gjithashtu sdo funksiononte kurre, edhe pse Usa per mendimin tim ka sistem autokratik po aq te ngjashem sa Putini, Erdogani, por me nje ndryshim ku mundesite ekonomike i ka me te medha sepse te tille e kane ndertuar sistemin sot e 200 vjet, nuk eshte se dje ishin bolshevik dhe sot kalun u bon kapitalista. Por ne thelb po tu shkelesh ne kallo behen Putina dhe kaluar Putinit.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Per mua shqiptaret e Shqiperise dhe te Kosoves sot per faj te politikaneve servila, ndodhen ne nje udhekryq te rrezikshem: nga nje krah i terheq Turqia me qellim qe ti mbaje larg Evropes. Dhe ne krahun tjeter terhiqen nga BE dhe SHBA, qe duan ti shohin te integruar ne Evrope.

Nese ne nuk e denoncojme sot, do te na kushtoje jo vetem neve, por edhe brezave te femijeve e niperve tone neser.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Per xhestin, meriton nje duartrokitje, ndryshe nga keta serbet qe kemi mbi koke ne Shqiperi.

Por, nuk mund mos ta Faleminderoj Z. Erdogan dhe populli turk per bashkjetesen paqesore 500 vjecare.
Ia nje njeri qe se mban gjate inatin :)
 

Tomka

Anëtar i ri
Per mua shqiptaret e Shqiperise dhe te Kosoves sot per faj te politikaneve servila, ndodhen ne nje udhekryq te rrezikshem: nga nje krah i terheq Turqia me qellim qe ti mbaje larg Evropes. Dhe ne krahun tjeter terhiqen nga BE dhe SHBA, qe duan ti shohin te integruar ne Evrope.

Nese ne nuk e denoncojme sot, do te na kushtoje jo vetem neve, por edhe brezave te femijeve e niperve tone neser.
E drejte Darius,
Por pyetja eshte sa t'sinqerta jane palet e perfshira me Shqiperine?
Sepse ne lejme koken per to, i kemi shit sovranitetin sot e 30 vjet dhe Shqiperia eshte ktu eshte, e paintegruar dhe serish nder vendet me te varfera ne evrope.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Për të fol, fole shumë bukur.
Për të kuptuar me tej duhet të arrije secili vetë ;)
une them vetem cfare di dhe cfare kuptoj!
Nuk kaloj me tej
Postimet copy-paste jane dated per mua! Reguzoj dhe ti lexoj :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Teza qe Ju ngreni eshte me vend, por cili nga politikanet shqiptar te eshte treguar i sinqerte...qe ata pertej detit te na marrin seriozisht ?!
 

Marla

Rootless Tree!
Teza qe Ju ngreni eshte me vend, por cili nga politikanet shqiptar te eshte treguar i sinqerte...qe ata pertej detit te na marrin seriozisht ?!
Politikanet shqiptare jane 1 pike uji ne oqean po ti krahasosh me politiken dhe diplomacine nderkombetare.

Per sa kohe jemi shtet i varfer ekonomikisht dhe elitar(mungon elita) i bie qe gjithmone shtetet e fuqishme do bejne me ne ca ju do menderja e tyre, do na perdorin per interesat e tyre gjithmone nese kane interes nga ne sigurisht. Per momentin interesi i tyre ndaj nesh eshte stabiliteti ne rajon thats it.
 

Tomka

Anëtar i ri
Teza qe Ju ngreni eshte me vend, por cili nga politikanet shqiptar te eshte treguar i sinqerte...qe ata pertej detit te na marrin seriozisht ?!
Darius, nuk ekziston lloji i politikanit te sinqerte ne asnje vend te botes.
Shqiperia pikerisht problemin e ka pas se ska nxjerre kurre njerez qe tfuten ne kalibrin e te qenurit politikan.
 
Top