• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

cent

Banned
Pershendetje Te Gjithe.Erdhi Koha Qe Te Largohem Nga Bota Virtuale Dhe Do Doja Te Pershendesja Te Gjith Cunat E Stafit Qe Kam "Punuar" Prej Kaq Vitesh Per MirMbajtjen E Serverit Albnetwork & Fajtori..Pershendes Ne Radh Te Par WxP Dhe Flm Per Mundesit Qe Ofrove Ne Staff,Pershendes Timi Dhe Falenderoj Per Gjithcka Ne Ate Chat.Pershendes SaK CAKMAKU Sil3nt UrL hax0r NeutronStar Mafia Futbollisti_gr Julian_it Bruno Shijaksi Pazzini Enea haRoMsi Sirius Raph PuTTY LuXoR Never Dhe Tme Falni Nese Kam Harruar Ndo1..Kam Kaluar vertet Momente Te Bukur,Te Hidhura Ne Ate Chat Dhe Erdhi Koha Qe Te Largohem.. Ju Pershendes Cuna Dhe Ju Degjofsha Te Miren Kudo Qofshit Dhe ZOTI QOFT ME JU...
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Fat e mbaresi kudo ne jete Stiljano :) Shpresoj mos te jesh larguar me "detyrim" nga serveri. Kur tkesh koh dil e na pershendet :) te gjith do ta leme nje dite se jeta i ka keto ndryshime :) Ciao
 

raph

Antarë
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Cent flm per gjithcka ndjej rrespekt per ty tja kalosh sa me mire dhe ta boft Zoti mbare ngado qe te shkosh Sukse ne jete ne te gjitha aspektet.
 

Network

Antar Aktiv
Pe: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Fat ku do ne jete Stiliano , heret a vone te gjith ksaj rruge jemi do e lejm virtualitetin kshu qe mos u bej pishman...
 

Server

Services Oper
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Te uroj tja kalofsh sa me mire stiljano dhe fat ku do ne jete tamam si thot Network po na kujto noj her :D
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Pe: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Ishalla ke terheq komen plako tme moresh me vete mu ne tonin se u plakem ktu.nuk shtyhet me chati me pleq :S
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Na mor te ligat ti Never... se u mplake ti sdo te thot qe u mplakem dhe ne.. :p
Stiliano, te uroj gjith te mirat perzemersisht megjithse spo e kuptoj arsyen se pse po iken gjithsesi ke privacyn tende dhe te uroj qe te jet per mbare kudo qe te dali apo kudo qe te jesh! Tja kalosh gezuar e qofsh i lumtur. Te pershendes.
 

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Cent, Stiljano te uroje fat ne te gjith aspektet e jetes tende edhe flm per respektin edhe kohet e bukra qe ke kalu me ne :)
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

un ste pershendes se un te kam ne msn ske ku mu vete :p
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Noku kalofsh sa me bukur kudo qe te ndodhesh
Ishte kenaqesi qe te kishim shok/koleg ne staff
Gjithe te mirat! ;)
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Cent, Pac Fat Cdo Hap Te Jetes... Shnet,Gjith T'mirat.
;)
 

SaK

Antarë
Pe: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Cent fat lumturi paqe ne jeten tate , ishte kenaqesi me fol me ty , gjithsesi edhe se njifna vetem virtualisht besoj se miqesia jon nuk perkufizohet vetem brenda realitetit virtual dhe 'gradave' chatore. Hajt pra se flisna :D
 
Top