• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

cent

Banned
Pershendetje Te Gjithe.Erdhi Koha Qe Te Largohem Nga Bota Virtuale Dhe Do Doja Te Pershendesja Te Gjith Cunat E Stafit Qe Kam "Punuar" Prej Kaq Vitesh Per MirMbajtjen E Serverit Albnetwork & Fajtori..Pershendes Ne Radh Te Par WxP Dhe Flm Per Mundesit Qe Ofrove Ne Staff,Pershendes Timi Dhe Falenderoj Per Gjithcka Ne Ate Chat.Pershendes SaK CAKMAKU Sil3nt UrL hax0r NeutronStar Mafia Futbollisti_gr Julian_it Bruno Shijaksi Pazzini Enea haRoMsi Sirius Raph PuTTY LuXoR Never Dhe Tme Falni Nese Kam Harruar Ndo1..Kam Kaluar vertet Momente Te Bukur,Te Hidhura Ne Ate Chat Dhe Erdhi Koha Qe Te Largohem.. Ju Pershendes Cuna Dhe Ju Degjofsha Te Miren Kudo Qofshit Dhe ZOTI QOFT ME JU...
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Fat e mbaresi kudo ne jete Stiljano :) Shpresoj mos te jesh larguar me "detyrim" nga serveri. Kur tkesh koh dil e na pershendet :) te gjith do ta leme nje dite se jeta i ka keto ndryshime :) Ciao
 

raph

Antarë
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Cent flm per gjithcka ndjej rrespekt per ty tja kalosh sa me mire dhe ta boft Zoti mbare ngado qe te shkosh Sukse ne jete ne te gjitha aspektet.
 

Network

Antar Aktiv
Vendndodhja
4`rth Dimension
Pe: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Fat ku do ne jete Stiliano , heret a vone te gjith ksaj rruge jemi do e lejm virtualitetin kshu qe mos u bej pishman...
 

Server

Services Oper
Vendndodhja
SHKODER
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Te uroj tja kalofsh sa me mire stiljano dhe fat ku do ne jete tamam si thot Network po na kujto noj her :D
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Mosha
37
Vendndodhja
Mbi Toke
Pe: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Ishalla ke terheq komen plako tme moresh me vete mu ne tonin se u plakem ktu.nuk shtyhet me chati me pleq :S
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
Vendndodhja
Europe
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Na mor te ligat ti Never... se u mplake ti sdo te thot qe u mplakem dhe ne.. :p
Stiliano, te uroj gjith te mirat perzemersisht megjithse spo e kuptoj arsyen se pse po iken gjithsesi ke privacyn tende dhe te uroj qe te jet per mbare kudo qe te dali apo kudo qe te jesh! Tja kalosh gezuar e qofsh i lumtur. Te pershendes.
 

JULIAN_IT

Antar Aktiv
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

un ste pershendes se un te kam ne msn ske ku mu vete :p
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Mosha
36
Vendndodhja
Greqi
Titulli: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Noku kalofsh sa me bukur kudo qe te ndodhesh
Ishte kenaqesi qe te kishim shok/koleg ne staff
Gjithe te mirat! ;)
 

SaK

Antarë
Pe: Erdhi Koha Te Largohem-Pershendes Te Gjithe...!

Cent fat lumturi paqe ne jeten tate , ishte kenaqesi me fol me ty , gjithsesi edhe se njifna vetem virtualisht besoj se miqesia jon nuk perkufizohet vetem brenda realitetit virtual dhe 'gradave' chatore. Hajt pra se flisna :D
 
Top