• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Entonio Pashaj tek Kukesi

infinito

Anëtar Aktiv
E prisnin te Tirana, por Entonio Pashaj firmos për Kukësin :

Skuadra e Kukësit ka bërë një përforcim të rëndësishëm në mbrojtje, duke afruar mbrojtësin Entonio Pashaj, i cili do të zërë vendin e Renato Malotës, i larguar tashmë nga verilindorët. Futbollisti 31 vjeçar ishte në bisedime me Tiranën gjatë ditëve të fundit, por ndërhyrja e verilindorëve ka bërë që ai të ndryshojë destinacion dhe të hedhë firmën me këtë klub.
Ditën e sotme, 31-vjeçari ka hedhur firmën mbi kontratë duke u bërë zyrtarisht edhe lojtari më i ri i F.K. Kukësit. Mbrojtësi ka mjaft eksperiencë, pasi ka një karrierë të pasur dhe ka mbajtur veshur fanellën e Tiranës, Flamurtarit, por edhe të Kastriotit. Klubi i uron suksese në këtë aventurë të tij!”, shkruhej në njoftimin e klubit.
Ndërkaq, pritet që Kukësi të nënshkruajë rinovimet edhe me disa prej titullarëve të sezonit të kaluar si Shameti e Musolli, të cilët do të jenë pjesë e verilindorëve edhe në këtë edicion.

Panorama Online
 
Top