• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Engaged in a conversation...

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
he , erdhet..

Thoni ndonej gje e pirdhuni... lol lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
boobsaaa. :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Mogli ik nga kjo teme se po te pa @Monique qe bredh keshtu lart e posht ka per te ti skuq bythkat... lol lol lol
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Shume popull ......
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Beju trim hape vet..;):p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ca sutjenash kto qe ti ngrikan kshu? 🙄
Push-up...ka mendu Frëngu për çdo gjë lol
Mbaje shenim qe s'ka femer qe si pelqen kto, kur te te bi rasti me i bo dhurate nga kto noi goce :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Didi

C'est la vie.
Hi @Didi!

Je per nje engaged in conversation me qerosin me inteligjent te Lushnjes?

Pres pergjithe pozitive.

Grazie in avanza. :p
I kam inat keta te Lushnjes une, porrr meqe qenke me i miri te mirve, do te jap nje shanc. Lol

Ca ishte kjo avanza, a haet?
 
Top