• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ene Kesaje Radhe Gabim Teknik eee?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
[00:14] -Java.Albanian-Network-Group- *** You are banned from Status (opsssssssssssss) Email abuse@fajtori.com for more information.
[00:14] Closing Link: Liza-Ne-Boten-e-Cudirave[CPE-60-230-182-224.vic.bigpond.net.au] (User has been banned from Status (opsssssssssssss))
[00:14] * Disconnected
[00:14] * Connecting to irc.fajtori.com (6667)
[00:14] -Java.Albanian-Network-Group- *** Looking up your hostname...
[00:14] -Java.Albanian-Network-Group- *** Found your hostname
[00:14] -Java.Albanian-Network-Group- *** You are banned from Status (opsssssssssssss) Email abuse@fajtori.com for more information.
[00:14] Closing Link: Liza-Ne-Boten-e-Cudirave[CPE-60-230-182-224.vic.bigpond.net.au] (User has been banned from Status (opsssssssssssss))
[00:14] * Disconnected
[00:14] * Connect retry #1 72.20.44.139 (6667)
[00:14] -Rinia.Albanian.Network-Group- *** Looking up your hostname...
[00:14] -Rinia.Albanian.Network-Group- *** Found your hostname
[00:14] -Rinia.Albanian.Network-Group- *** You are banned from Status (opsssssssssssss) Email abuse@fajtori.com for more information.
[00:14] Closing Link: Liza-Ne-Boten-e-Cudirave[CPE-60-230-182-224.vic.bigpond.net.au] (User has been banned from Status (opsssssssssssss))
[00:14] * Disconnected
[00:14] * Connect retry #2 72.20.44.139 (6667)
[00:14] -Rinia.Albanian.Network-Group- *** Looking up your hostname...
[00:14] -Rinia.Albanian.Network-Group- *** Found your hostname (cached)
[00:14] -Rinia.Albanian.Network-Group- *** You are banned from Status (opsssssssssssss) Email abuse@fajtori.com for more information.
[00:14] Closing Link: Liza-Ne-Boten-e-Cudirave[CPE-60-230-182-224.vic.bigpond.net.au] (User has been banned from Status (opsssssssssssss))
[00:14] * Disconnected
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Ene Kesaje Radhe Gabim Teknik eee?

Eshte boti dhe mendoj qe ip juaj duhet te jet e ngjashme me ato proxy qe mund te sulmojn dhe detektohet dhe ip juaj si proxy duke e kapur ne gjysem.

nejse kot dhash i mendim :D
 

CAKMAKU

Anëtar i ri
Titulli: Ene Kesaje Radhe Gabim Teknik eee?

Duhet regulluar ky problem ka lidhje me spamfilter
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top