Endrra

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
A beson te te them qe mua Enderrat me dalin..........
dmth SHumica e tyre me dalin..........
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit


Lidhjen beja vete :D
 

Peperina

Larg shume larg
Edhe un kam dicka per endrrat..Eshte nje enderr qe e dua shume dhe nuk dua ta heq kurre nga shpirti im, nga truri im.
Eshte cudi qe nuk para shoh ose si mbaj mend po njera ohhh...dita dites deperton ne shpirtin tim..
@Endrra ime e embel e quajne....po shtttt mos bëni zhurme se Eshte délicate dhe teper e brishte ....?
 

Endrra

VIP
V.I.P
Shiko @Vie ... shkrimi yt ja mori gjith audiencen prodagonistes... vazhdo shprehu edhe pse frengjisht me rrenqeth me shume,,, Luv luv ?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ani oj ti prishtininalike
qka FRengjisht
Je ne parle Francais
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Endrra eshte ai mendimi paralel me ty,ti ecen nje gjurem ,nje hap ne toke,ajo ecen siper teje ne kaltersine e qiellit.
Enderroni sepse nje jete pa shprese,pa endrra pa miresin e te burures se kulluar, eshte e varfer.
Ne jemi nje trup sa fizik aq dhe sipritual.
Ndaj endrrat jane pjese e rendesishme e shpirti njerzor. :))
f82959aecfd27113371818c9267a99c8.jpg
 

Attachments

  • f82959aecfd27113371818c9267a99c8.jpg
    f82959aecfd27113371818c9267a99c8.jpg
    58.7 KB · Shikime: 0
  • f82959aecfd27113371818c9267a99c8.jpg
    f82959aecfd27113371818c9267a99c8.jpg
    58.7 KB · Shikime: 0

Endrra

VIP
V.I.P
ke vendime per te marre dhe nuk e di akoma se cfare eshte mire per ty.
Buka e prere sesht shenje e mire .
 

elle

Chill
Endrra shpjegon dreams dmth? Kur te shoh do vij te pyes nese se ke prb : )
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
ej si kane ndryshu kohrat.. dikur benim blog .. mezic na jepnin nje like.. tani jo vetem like por shpjegoj dhe endrra ?
Kemi pas qen te turpshem ?
Imagjino ca do kishte ndodh te kishim pas mundesi me dhan dhe zemra hahahahah
 
vete e ke fajin, duhet te gatuash me shpesh per to lol lol
Kam heq dore .. do respektoj amanetin e gjyshit tim rafmet paste
ai thoshte me nje dore jep me tjetren merr!
ma jep qe ta jap ?
 

titan

Requiem for a dream
Kam heq dore .. do respektoj amanetin e gjyshit tim rafmet paste
ai thoshte me nje dore jep me tjetren merr!
ma jep qe ta jap ?
rrahmet pac ajo, e uraten pac marrsh ti lol lol
jane kohe moderne keto plako, ti jepi doren e merri..e di vete se ska nevoj ti bejme publike lol lol
 
rrahmet pac ajo, e uraten pac marrsh ti lol lol
jane kohe moderne keto plako, ti jepi doren e merri..e di vete se ska nevoj ti bejme publike lol lol
Ore te vdekurit nuk i qan me njeri
duhen qar te gjallet iher ?
 

titan

Requiem for a dream
Ore te vdekurit nuk i qan me njeri
duhen qar te gjallet iher ?

mire e ke ti, por respekt per me te medhenjt si fillim lol lol
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
@Endrra ,ste kam pyet pse je indentifikuar me kete nick?
Sa per temen,pres ti pergjigjesh @Xhelozi qe te jem me ne thelb??
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
E paskam lën bosh këtë temën e boçes 😇
Ëndrrat,autobusi që na çon ne destinacione të ndryshme në mënyrë të pavetdijshme në një dimension tjetër të dëshirave tona 🤍
 

VIP

V.I.P
Ëndrra ime është të jem e lumtur.
Të ndjehem mirë me veten,mos ti lejoj difektet e mia tmë mbulojnë virtytet.
Të dua veten dhe mos të lejojë asnjë të më lëndojë.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Endrra nuk kam. Deshira dhe Synime po!
 
Top