• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Emri juaj sipash germave çfarë kuptim ka ?

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Je shume seksi
Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne
Te pelqen te drejtosh

Heu:p
 

Desa

Temet Nosce
A : Je i çuditshem
D : Ke shume personalitet te mire.
E : Puthe shume mire
H : Ke pamje te mire.
I : Ke sy te bukur
J : Ti e jeton jeten per qejf.
R : I çmendur.
S : Bie leht ne dashuri.
U : Te pelqen te drejtosh.
/QUOTE]
😂
 

Mogli

😁😁😁
Te gjithe Te Duan
Ke shume personalitet te mire.
Je shume i/e mire ne krevat.

3 nga germat e emrit vertete
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
1-puth shume mire
2-je shume seksi
3-ke sy te bukur
3 nga germat e emrit real 😂
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Te paren e kam “ke personalitet shum te mire “ lol
Pastaj vine keto te treja mix lol
e kuptova me duket 😍😍,nderss une shkronjen time bashk nuk e gjeta por e vecuar është : nuk ke deshire te drejtohesh nga askush dhe vazhdon pastaj me shkronja te ngatrruara 😂😛
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
e kuptova me duket 😍😍,nderss une shkronjen time bashk nuk e gjeta por e vecuar është : nuk ke deshire te drejtohesh nga askush dhe vazhdon pastaj me shkronja te ngatrruara 😂😛
E kuptuan te gjithe kodin e davincit lol lol
 
Me mjaftoi te lexoj 3 germat e para lol
nuk ka munci kjo!
 
Top