• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
A : Je i çuditshem
B : Ti i pelqen njerezit.
C : Mendon shume
D : Ke shume personalitet te mire.
E : Puthe shume mire
F : Njerezit te admirojne.
G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
H : Ke pamje te mire.
I : Ke sy te bukur
J : Ti e jeton jeten per qejf.
K : Je shume mistrec/e.
L : Te gjithe Te Duan
M : Te pelqen te zbavitesh.
N : Je shume seksi.
O : Je shume i/e mire ne krevat.
P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
Q : Je hipokrit.
R : I çmendur.
S : Bie leht ne dashuri.
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
U : Te pelqen te drejtosh.
V : Nuk je shume qesharak.
W : E ke mendjen te madhe.
X : Nuk ke deshire te drejtohesh nga ndokush.
Y : Te pelqen te jesh aktiv.
Z : Gjithmone i gatshem
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

E--Puthe shume mire.....(Po po pikes i ka rene).....
 

Dragon32

Antarë i Respektuar
Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

J : Ti e jeton jeten per qejf.

Si nacut pra :D.
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

<ELTJON>

E : Puthe shume mire
L : Te gjithe Te Duan
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
J : Ti e jeton jeten per qejf.
O : Je shume i/e mire ne krevat.
N : Je shume seksi.

Yll Fare :p
 

monda

Antarë i Respektuar
Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

S : Bie leht ne dashuri
A : Je i çuditshem
R : I çmendur.
A : Je i çuditshemahahhaah nuk i'a ka qellu breee :( :( :(
 

dur

Antarë
Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

durim

D : Ke shume personalitet te mire
U : Te pelqen te drejtosh.
R : I çmendur.
I : Ke sy te bukur
M : Te pelqen te zbavites

disa ja ka qelu disa jo
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

Pervec atyre qe kane shkronjen "Q" ne emer te gjithve u del emri yll fare.....qenkemi gjith engjej :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

H : Ke pamje te mire.
R : I çmendur.
I : Ke sy te bukur
S : Bie leht ne dashuri.
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
I : Ke sy te bukur
N : Je shume seksi.
A : Je i çuditshe.

Keshtu Behet Loja Cdo Germe Te Emrit Tuaj Jo Vetem nje te gjitha hece lozim te shofim :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

H : Ke pamje te mire.
R : I çmendur.
I : Ke sy te bukur
S : Bie leht ne dashuri.
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
I : Ke sy te bukur
N : Je shume seksi.
A : Je i çuditshe.

Keshtu Behet Loja Cdo Germe Te Emrit Tuaj Jo Vetem nje te gjitha hece lozim te shofim :p
hgaghghaghghagha sexy krejt :p po me mire se mu ste ka rene :p
 

iLirjam

Banned
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

A : Je i çuditshem
L : Te gjithe Te Duan
B : Ti i pelqen njerezit.
E : Puthe shume mire
R : I çmendur.
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.

wOU INTERESANT
 

sensuu

sweet
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

ua te gjtihe qenkeni seksi ,te cuditshme ,sybukur :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

ua te gjtihe qenkeni seksi ,te cuditshme ,sybukur :p

S : Bie leht ne dashuri.
E : Puthe shume mire
N : Je shume seksi.
S : Bie leht ne dashuri.
U : Te pelqen te drejtosh.

hajde po ta bej un me nick :p ke kjo e fundit me duket se ka re fiks :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

ahahahahahhaah une nuk bie lehte ne dashuri...:D
 

selli

Anëtar i ri
Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

A : Je i çuditshem
B : Ti i pelqen njerezit.
C : Mendon shume
D : Ke shume personalitet te mire.
E : Puthe shume mire
F : Njerezit te admirojne.
G : Nuk i lejon njerezit qe te te komandojne.
H : Ke pamje te mire.
I : Ke sy te bukur
J : Ti e jeton jeten per qejf.
K : Je shume mistrec/e.
L : Te gjithe Te Duan
M : Te pelqen te zbavitesh.
N : Je shume seksi.
O : Je shume i/e mire ne krevat.
P : Je shume i njoftur nga njerez te ndryshem.
Q : Je hipokrit.
R : I çmendur.
S : Bie leht ne dashuri.
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
U : Te pelqen te drejtosh.
V : Nuk je shume qesharak.
W : E ke mendjen te madhe.
X : Nuk ke deshire te drejtohesh nga ndokush.
Y : Te pelqen te jesh aktiv.
Z : Gjithmone i gatshem
bravo...mbase jam pak.....
 

ARRAKAT Fierak

Ai q ngutet çdoherë vonon
Pe: Titulli: Emri juaj sipash germave cfare kuptim ka ?

R : I çmendur.
E : Puthe shume mire
N : Je shume seksi.
A : Je i çuditshem
T : Je besnik ndaj njerezve qe dashuron.
O : Je shume i/e mire ne krevat.

duhet dhen flamur atij/asaj qe e ka krijuar se pikes i paska ren
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Vajza @ Vajza:
  Mir , :p
 • Tiku @ Tiku:
  uat? :p
 • MrCool @ MrCool:
  @WxP me agjende te ngjeshur vlla.. VIPS mo :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hey njerez te mire , ckemi :) ?
 • Tiku @ Tiku:
  haj :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hajj tiku simpatiku :p
 • Tiku @ Tiku:
  Ku je o me e mira e forumit ku je.. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ja ku jam , o hamshor me synin pushk te zi 🤪
  • Haha
  Reactions: Tiku
 • Tiku @ Tiku:
  Te jemi serioze ketu, dil ne inbox lol lol
 • Vajza @ Vajza:
  Hape deren 🤪
 • Tiku @ Tiku:
  trokit tre here e futi shkelmin, ky eshte password. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ohh me dhun akoma pa hy 🤪
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  WxP @ WxP: Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  Top