Eksperienca e çiftit te javes.

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
ishte per te trrem pulat e lagjes spitali mi...mu treme ti, ej zot 😂

Nejse e kishe nda menjen qe do ma leje var, e var ma le 🤣
Po flirtoj ne menyre inteligjente pra duke ju ngrit pritshmerite pulave ej zot. Kush tha qe quita lool
 
U ndava qe diten e dyte te javes, me letra te firmosura e vulosura jam i divorcuar.
Hera e pare qe me ndodh ne fv, nuk thone kot qe ka nje here te pare per cdo gje(pothuajse😝)
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Cdo histori jave ne shpirt e shkruaj.po na mbushet shpirti,duhet me i shtu nja dy faqe se si shume mbresa po na lene partneret e javes🤣🤣🤣
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Aha spaske pasur doren e mbare o ɒ|ɿɒM 🤔🤔

Dhe kete jave su duke gjekundi @Legally_Sweet 😴😴😴
 
Top