• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Goxha e zjarrtë 😈

Ps: analisti @Ridexxx ke nderin ta replikosh se vdes te na besh analiza dashurore 😛
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
O seksi ke ngatrruar teme apo me duket mua 😛
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Nje nga maredheniet me passionnante ne kte faqe dhe eNksperienc e bukur se me ka godit direkt ne zember ka qen ciftimi im me @Endrra 💕 . :p
Frutat i dha aq sa menduam te adoptomim dhe disa beba 🥰
Ka ngel dhe do ngel nje nga dashurite me te bukura :p
 

Frank

The S of all F.
Thui qe ske mo uj mas ores 20:00 🤣🤣🤣
E kishte me prize dikur tashi e ka bo pompen me remote controller e ndez nga siper, ska nevoje me ul e me ngjit shkallet.
lool
O rrit mirqenia ne Torovice.
animated-laughing-emoticon.gif
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Kushtet dhome e kuzhine..
E po mire dmth kushtet e elementare i ke, pra pa buk ne me le, une jam djal i mire, djal i sinqert, nuk tradhtoj asnjeher pa tradhetu, jam tip shum i sinqert nuk i shiqoj femrat me sy kur nuk me pelqejn, pra jam tip shum i urt dhe i turpshem.
 

Anarchy87

Antarë
E po mire dmth kushtet e elementare i ke, pra pa buk ne me le, une jam djal i mire, djal i sinqert, nuk tradhtoj asnjeher pa tradhetu, jam tip shum i sinqert nuk i shiqoj femrat me sy kur nuk me pelqejn, pra jam tip shum i urt dhe i turpshem.
Zoteroj dhe aparature kenaqesie dy paleshe..tjeter ça duhet?
 
Private conversations
Help Users
    Top