• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të katërt

Lauri

Anunnak
Titulli: Pe: Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të katërt

ℒℴ⋁ℇ;271048 said:
Cfare keni ju keqen Lovi ... shume te nervozuar dukeni qetesohuni pak :) ...
Propozoj pushimin tend nga puna ne FV, nuk duam ramiste ketu :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të katërt

awwwwwwww sa bukur tani do bej feste
Sbera feste per Salen tanime per Edin po se po :p
Love :puc na rrite jeten hihihhihihih :p
 

fshatari

Anetar
Pe: Titulli: Pe: Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të katërt

jo shoki tirana esht e qytetarve te saj,,fshataret jan thjesht vizitor,, qe natyrisht vin,,pasi kjo esht demokracia,,i jep mundesin edhe ty psh,,,,qe te behesh qytetar,, ose te pakten te drejten qe te ndihesh si i till,,,


hehehe sa mir po cfar te bejem ashtu na ka falur zoti qe gjitmone me ju sunde se aq e keni kapacitetin si ne trimeri si ne ditrui si ne sekse jeni te pa fuqishem pasu jeni njerez dembela tirana e qytetareve por shqiperi e trimave
 

iLirjam

Banned
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të katërt

jo shoki tirana esht e qytetarve te saj,,fshataret jan thjesht vizitor,, qe natyrisht vin,,pasi kjo esht demokracia,,i jep mundesin edhe ty psh,,,,qe te behesh qytetar,, ose te pakten te drejten qe te ndihesh si i till,,,


hehehe sa mir po cfar te bejem ashtu na ka falur zoti qe gjitmone me ju sunde se aq e keni kapacitetin si ne trimeri si ne ditrui si ne sekse jeni te pa fuqishem pasu jeni njerez dembela tirana e qytetareve por shqiperi e trimave
shoki ne shqipri sundon c´do her ai qe para te gjithave,,ndjek kte rrug,,

dhe kush te tha ty se qytetaret qenkan me frikacak se fshataret???


mjafton te jesh Shqiptar,,,per te qen me trim se te gjith..

[video=youtube;-dUYJiBd2n0]http://www.youtube.com/watch?v=-dUYJiBd2n0&feature=related[/video]
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të katërt

Kush ju tha juve qe fitoj rama ?
ende asgje ska perfundu , tash po na dalin qe ata te ps-s kan fsheh apo kan nda disa fletvotime jo disa por afer 200 copa .
Sidoqoft shpresoj te fitoj Lulzim Basha .
 

fshatari

Anetar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të ka

shoki ne shqipri sundon c´do her ai qe para te gjithave,,ndjek kte rrug,,

dhe kush te tha ty se qytetaret qenkan me frikacak se fshataret???


mjafton te jesh Shqiptar,,,per te qen me trim se te gjith..

[video=youtube;-dUYJiBd2n0]http://www.youtube.com/watch?v=-dUYJiBd2n0&feature=related[/video]
sa mir qe the bravo vella por rugen cka duhet me ndjek per te qene trime eshte ruga e evropes dhe jo ruga e protestave grindjeve dhe mashtrimin e popullit te dalin neper ruge 4 na vdiqen dha dikushe llogari per ata jo edvin rama ka qene me tradite familjare nje okupus i te drejtave te njerit ne shqiper nje kumuniste agresiv zoti ua dhashte hajrin por problem tashe do te shikoni fuqin e ketij ju temshkretet dhe punene e pd
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të katërt

Kush ju tha juve qe fitoj rama ?
ende asgje ska perfundu , tash po na dalin qe ata te ps-s kan fsheh apo kan nda disa fletvotime jo disa por afer 200 copa .
Sidoqoft shpresoj te fitoj Lulzim Basha .
Ti zoteri je shqipetar?
 

LoSsT

VIP
Pe: Edi Rama, në krye të Bashkisë së Tiranës për herë të katërt

Propozoj qe tema te kaloi ne kosh se as ne arshiv nuk ke ce do...
 
Top