• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Marla

Rootless Tree!
Kryeministri i vendit dhe njëkohësisht kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, ka bërë publik kandidatët e parë, që do të testojë për zgjedhjet lokale të 21 qershorit për kryeqytetin.

Mësohet se në këtë garë kryeministri ka zgjedhur deri më tani Ministren e Arsimit, Lindita Nikolla, Ministrin e Mirëqenies Sociale, Erjon Veliaj, sekretarin organizativ të PS, Blendi Klosi, si dhe deputetin e PS, Pandeli Majko.

Ndërkohë, duket se nga kjo katërshe, një ndër njerëzit më të kuotuar dhe më të dashur në çdo sondazh për socialistët kanë qenë deputeti Pandeli Majko. Ndërsa, ditën e hënë, pritet që katër figurat socialiste të dalin në një studio televizive, ku do të japin vizionin e tyre për Tiranën.


(c)CityFM
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Ky Pandeliu eshte shume i mire :)
Filloj dhe njehere zorzelia zgjedhore ne Shqiperi,dhe te kthesh koken pas ne nje madat afersishte ,tani sjam afer shume vendit time,por me c"degjoj e lexoj shume pak ndryshime pozitive arriti te sjell Edvina e Sales :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Un nuk e kuptoj pse nuk fut ne gare Tom Doshin ky!
Me ate rast i heq dhe mandatin lool
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Une mendoj qe do jete Erioni kryetari i ri.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Mos e thuaj Devil l ate ,se si dihet kurre populli dhe revoltohet kur sheh qe mbrohen disa e ekzekutohen disa pardrejtesisht.
Keshtu qe Toma mund dhe ta fitoje mandatin perseri :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Pikerisht pra e ka then ai: Do ket nje kandidate femer!
hahahahah e fale qreqit tashi.
Erjoni do bej nje akuz te tere ne parlament per kete fyerje publike :p
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

hahahahah e fale qreqit tashi.
Erjoni do bej nje akuz te tere ne parlament per kete fyerje publike :p
Erjoni kshu? pff se besoj kam pershtypjen qe do shkoi te qaj ke Rama...
 

sensuu

sweet
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

une sdo votoj
 

sensuu

sweet
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

keta bashkiaket tani shyqyr zene nje post dhe pastaj flejne gjume....
 

Aver

VIP
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Mendoj se Pandeli Majko do ta fitonte Tiranen edhe pa bere fushate fare.

Ne PD nese i kane mendet do te kandidonin me ndonje emer te respektuar nga shoqnia civile, e jo me ndonjerin nga keta te konsumuarit e partise. Me varianten e dyte nuk do te arrinin as 30% te votave.
 
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Nese Rama do me te vertete te fitoje Tiranen mjafton te kandidoje Majkon, kunder te cilit as Salul Berasha nuk ka shans por as Sala vete :)
Kam frike se do kandidoje nje femer, Erjona ose Lindita lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Nga keto emra Pandeli Majko eshte me pak i perfshire ne akuza. NDonese dhe vete kam simpati per te. Aman vec ate Blendin jo se s'ja duroj dot zerin kur flet, lool... Erjoni qe kur beri levizjen nga mjaft-i me iku simpatia qe kisha per te.

Po PD ke ka? Iriden?
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Sa debules kam une per kete Pandeliun papapapapapa
 
Titulli: Edi Rama: Ja kandidatet e PS-se per Tiranen

Nga keto emra Pandeli Majko eshte me pak i perfshire ne akuza. NDonese dhe vete kam simpati per te. Aman vec ate Blendin jo se s'ja duroj dot zerin kur flet, lool... Erjoni qe kur beri levizjen nga mjaft-i me iku simpatia qe kisha per te.

Po PD ke ka? Iriden?
Me duket se do vene Grida Sumen pardon Dumen (Lapsusi me falet sepse mbiemrin e vertete keshtu e ka ajo) ose njohur si Grida Grifsha
 
Top