Edi Rama i mundi te gjithe / Klodian Tomorri

jana80

Super Moderator
Themelues
Meqe gazeta e ka te ndaluar berjen copy, po e sjell me print screen sepse mu duk interesant si shkrim

Shiko fotografinë 1917867
Mundi, me i forti, me i madhi... etj etj...
Jemi mesuar me te forte e te pamposhtur e jetegjate e qe kur ju merr formen kolltulu sju shqitet me, por , por ne shqiptareve vec mire na ben ... jemi te keqt e vetes dhe masochista te papare narcisista unik.
Si perfundim tju rroj partia e flaka ti dale atij vendi te harruar edhe nga perendia.
Pac pacen at Gjergj fishta!
 

Monique

With or Without u
Mundi, me i forti, me i madhi... etj etj...
Jemi mesuar me te forte e te pamposhtur e jetegjate e qe kur ju merr formen kolltulu sju shqitet me, por , por ne shqiptareve vec mire na ben ... jemi te keqt e vetes dhe masochista te papare narcisista unik.
Si perfundim tju rroj partia e flaka ti dale atij vendi te harruar edhe nga perendia.
Pac pacen at Gjergj fishta!
Lexoje jana se nuk jane elozhe jo , por nje shuplake per te gjithe!
dhe gazetari eshte i djathte , jo i majte
 

Monique

With or Without u
JO lexova pikat jo shtjellimin dhe ja ka fut komplet kot.

Gjithesesi ne fund e ka thene mire popull dele!
ne cdo fjale te thene nuk ka lavde , por perplasje te vertetes se opozites se ngordhur qe kemi , dhe ne qe jemi kta qe jemi
dhe sigurisht nje parashikim mbi te ardhmen , ku ajo cka na pret eshte arroganca e qeverise
prandaj te thashe lexojeni se nuk flitet me superlativa , por ato qe ne i flasim dhe i prekim e vete
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Lexoje jana se nuk jane elozhe jo , por nje shuplake per te gjithe!
dhe gazetari eshte i djathte , jo i majte
Kam thene gjithmone qe e dua dhe e urrej shqiperine... epo ka ardh koha me i hedh nje viz te kuqe ...
Turp per ne shqiptaret te rizgjedhim krimin e mos te jemi ne gjendje te gjendet nje lider per sa miljon kane mbetur aty..
E di cme vjen ne mendje tani: qe gjithkush ka ate qe meriton edhe ne ate kemi !!
 
Top