E zeza kombinohet me gjithcka!!!

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: E zeza kombinohet me gjithcka!!!

2.png
1.jpg
la+mode+oui+c'est+moi_little+black+dress+(19).jpgRgcfixwxCy2j2zWRBRHeYF16rSXUrfnR3ofdw9ciRhFfJ7Fpzk.jpg
tumblr_mo0mopKsQF1rhd21uo1_500.jpg
tumblr_mtzvedWn2F1s3ciboo1_500.jpg
tumblr_m9fs1q5wv21qif2zmo1_500.jpg


tumblr_n22ajzhyAn1t1zanjo1_500.jpg

Pa harruar xhaketat e lekures... (mund te kem min 10 cop nshpi te gjitha te zeza! )
tek meshkujt pastaj ah :vape: un nuk i rezistoj sot
e1825256cd5f9f4874525dc34f1bbdeb.jpg
tumblr_mvvxueqMxw1ra2z9vo1_1280.jpg
 

Attachments

 • 1.jpg
  1.jpg
  70.2 KB · Shikime: 0
 • la+mode+oui+c'est+moi_little+black+dress+(19).jpg
  la+mode+oui+c'est+moi_little+black+dress+(19).jpg
  50.9 KB · Shikime: 0
 • RgcfixwxCy2j2zWRBRHeYF16rSXUrfnR3ofdw9ciRhFfJ7Fpzk.jpg
  RgcfixwxCy2j2zWRBRHeYF16rSXUrfnR3ofdw9ciRhFfJ7Fpzk.jpg
  10.1 KB · Shikime: 0
 • tumblr_mo0mopKsQF1rhd21uo1_500.jpg
  tumblr_mo0mopKsQF1rhd21uo1_500.jpg
  45.3 KB · Shikime: 0
 • tumblr_mtzvedWn2F1s3ciboo1_500.jpg
  tumblr_mtzvedWn2F1s3ciboo1_500.jpg
  84.8 KB · Shikime: 0
 • tumblr_n22ajzhyAn1t1zanjo1_500.jpg
  tumblr_n22ajzhyAn1t1zanjo1_500.jpg
  53.1 KB · Shikime: 0
 • e1825256cd5f9f4874525dc34f1bbdeb.jpg
  e1825256cd5f9f4874525dc34f1bbdeb.jpg
  52.1 KB · Shikime: 0
 • tumblr_mvvxueqMxw1ra2z9vo1_1280.jpg
  tumblr_mvvxueqMxw1ra2z9vo1_1280.jpg
  115.1 KB · Shikime: 0
 • 2.png
  2.png
  330.5 KB · Shikime: 0

Tip

Antarë i Respektuar
Ke dhe nuanca ngjyrash te tjera qe jan gjithashtu neutrale: bardha, gri, bezh, kaf, blu e erret, jeshile ullin, kuqe gjaku, etj etj
 

Monique

With or Without u
Jo vetem e zeza sic thote e @Tip ... psh une jam tipi qe i bej lemsh ngjyrat dhe asnjisme ka thene je bo ylber
Mjaft te dish mendoj une , cila ngjyre kombinon me cilen e kshu
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Vertet ngjyra zez eshte eleganc ne vete ,por un se kam qef .
 

MireSeIthemUn

Antarë i Respektuar
Gjysma e dollapit tim jan me veshje te zeza.Pershtatet me cdo gjo dhe ne cdo stine.Plus jo per ti bo qejfin vetes po dukem so sexy me r shpie :p
 

Behgjeti

Anëtar i Respektuar
Gjysma e dollapit tim jan me veshje te zeza.Pershtatet me cdo gjo dhe ne cdo stine.Plus jo per ti bo qejfin vetes po dukem so sexy me r shpie :p
Në verë nuk janë dhe aq të përdorshme, se nxehen nga dielli. E sidomos në Greqi, ku dielli është shumë i nxehtë.
Kam vënë re se rrobat e zeza që mbahen në diell, marrin një ngjyrë si të kuqërremtë...
Por mund të vishen në darkë, kur s'ka diell.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
b10726b7c339d985adf814a17ca8f14b.jpg
 

Attachments

 • b10726b7c339d985adf814a17ca8f14b.jpg
  b10726b7c339d985adf814a17ca8f14b.jpg
  54 KB · Shikime: 0
 • b10726b7c339d985adf814a17ca8f14b.jpg
  b10726b7c339d985adf814a17ca8f14b.jpg
  54 KB · Shikime: 0
 • Dashuri
Reactions: D.
Top