• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E veshur si për breg të detit

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Dëshirën për t’u zbuluar besojmë se e keni ndier që në ditët e para të nxehta. E për të gjitha ato që nuk duan t’u shpëtojnë kornizave të modës edhe në bregun e detit, ja ku erdhëm edhe këtë vit me tendencat e fundit të rrobave të banjës. Seksi, chic ose të ëmbla, ka një model për çdo stil. Trendi për këtë vit janë rrobat e banjës me trup të “copëtuara” aty-këtu dhe ngjyrat fluoreshente.

Seksi si në shtrat

Krijime ekskluzive, tunduese dhe të paturpshme. Në det si në shtrat, me bikini që ngjajnë pikë e presje me veshjet intime. Prandaj dhe janë kaq seksi.

Me trup të (zh)veshur

Detaje marramendëse dhe prerje që të lënë pa frymë: një look plazhi i rafinuar dhe sensual. Rroba banje me trup, por mos mendoni se ju mbulojnë më shumë sesa duhet. Në fakt, nga modelet duket e kundërta...

E prekur nga ngjyrat
Nuanca fluoreshente, fantazi multikolor, stampe me lule. Ky është bikini perfekt për një abronxaturë joshëse, që nxjerr në pah gjithçka të bukur, lëkurën sidomos.
 

eldi

trafikante
rrobat e banjos per kete i vit i kam kuptohet vec e vec, dhe cdo pjese si siper si poshte eshte me lidhka, qe duhet pat pak kujdes se ne loje e siper ne uje dhe te zgjidhen. haahhahahaaha, (gje qe nuk ndodh)
 

K|nG

Drenica Heroic
rrobat e banjos per kete i vit i kam kuptohet vec e vec, dhe cdo pjese si siper si poshte eshte me lidhka, qe duhet pat pak kujdes se ne loje e siper ne uje dhe te zgjidhen. haahhahahaaha, (gje qe nuk ndodh)

:p hahahahha sa bukur qe ke then puq
 

eldi

trafikante
QUOTE=K|nG;12292]:p hahahahha sa bukur qe ke then puq[/QUOTE]

:puthje::bye:
 
Top