E urrεj... sε ε dua...

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Ju nuk dini as te urreni dhe as te dashuroni..ndoshta jam gabim..po kshu me duket mua
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Urrejtja me dashurine, nuk kane asgje te perbashket ne bote.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
No no , noo, urrejta dhe dashuria nuk kane gje te perbashket!!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ahahahaha, dy here te njejtin mendim siper, ajde Neve ajde sa je trashur nga trute. :p
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Të urrej është sinonim i Të dua.
Të urrej sepse më zhgënjeve në pritshmëritë e mia, është sinonim me vetëkeqrdhje sepse nuk mund t’i a mëshosh vetes turriçkave ….
Të urrej sepse ende të dua, është sinonim i mungesës së aftësisë për ta pranuar se gjithçka mbaroi ….
Kështu pra 😁
 
Top