E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?

E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?


  • Totali i votuesve
    35

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kur hapet dengu😝🤣🤣🤣🤣🤣
kohe pandemie e i ka bllokuar `mallrat` rrugve te ngrira .
Por i shalla nga maj. :p
aty celin lulet , ngrohet natyra,ik pandemia.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
kohe pandemie e i ka bllokuar `mallrat` rrugve te ngrira .
Por i shalla nga maj. :p
aty celin lulet , ngrohet natyra,ik pandemia.
Na i fike shpresat fare o Nev😝😂
Shihemi nga maji atehere🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Na i fike shpresat fare o Nev😝😂
Shihemi nga maji atehere🤣
e moss bej keshuu nashii,ja kemi @Maçoku_Me_Çizme ,qe ka ble cizme te reja per te shtegtuar neper bore e te ftohte per te arritur tek grate e FV-se. hahahahah
une kam vendos ne ditet ne vazhdim tia shpreh simpatine dhe pelqimin tim.
Bej dhe ti si une. ahahhahahahah
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
e moss bej keshuu nashii,ja kemi @Maçoku_Me_Çizme ,qe ka ble cizme te reja per te shtegtuar neper bore e te ftohte per te arritur tek grate e FV-se. hahahahah
une kam vendos ne ditet ne vazhdim tia shpreh simpatine dhe pelqimin tim.
Bej dhe ti si une. ahahhahahahah
Moj nje gje skuptoj une ,cizmet i kish vesh @Ledia 😝 e nickun e ka bere moglito @Maçoku_Me_Çizme
Studioje ihere pastaj vepro🤣
(Shaka se mos na e marrin per serio)🙂
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kam dhe ndaj respekt e perzemersi me te gjithe ju.
Admiroj disa dhe kete admirim e kam fale asaj qe percjellin e qe seshte asgje tjeter vec se nje ndjesi afrimiteti, aq sa e lejon etika dhe virtualiteti.
Je komplet admirim Zeri
Respekt!
 
po, po patjeter qe po, e pelqej, e ndjej...problemi eshte qe jane dy te ndryshme, njeren e pelqej kurse per tjetren ndjej🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ehhhhh... :p
Good Morning Reaction GIF by Satisfied Customer
 
Top