E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?

E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?


  • Totali i votuesve
    37

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vetja ime, sa herë që e lexoj më shumë e dashuroj :p.
O goca rri se na kepute tani...me leshrat pa krehur nje here 😌😌😌😌
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Ti je vet tullac, e më xhelozon mua.. Por gjithsesi ky koment duheshte tek veshjet të bësh e jo tek pelqimet 😜
Ta thash qe te kuptosh qe me pelqen me lesht pa krehur 🤣🤣🤣
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Po, po gjysma punes eshte perfunduar se une i pelqej ca :love: ama ska akoma pergjigje :) kshu qe ka ngele pelqim ne tentative :p
 

Lauri

Anunnak
Edhe unë i ndjej disa..shumë disa 😎
 

Lauri

Anunnak
Të gjithë flasin në shumës 🤔
Ncncnc tradhtar 🙄🙈
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
nese flitet per pelqim shoqeror, vellazeror, motror, nje PO e madhe! :)
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Ajo PO -ja ime eshte PJO..(qe te mos kemi fjale me vone e kam fjalen)..
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Pyetja është e formuluar në atë mënyrë që mund të përgjigjesh me po ose jo. Pastaj thoni pse nuk i themi emrat 😁
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pyetja është e formuluar në atë mënyrë që mund të përgjigjesh me po ose jo. Pastaj thoni pse nuk i themi emrat 😁
Po moj Desa ja ta hapi gazeten e tu bejem nje list me emra meqe dashkan emra lool lool
 
Top