E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?

E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?


  • Totali i votuesve
    37

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
So ja them vetem Santes qe mase ma paketon e ma sjelle,se ju kot ste beni pune😝🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
M'pelqejne ata dhe ato me te cilet i citoj pa problem, bej batuta, hedh fjale me shaka, me pranojne per kete qe jam dhe s'ma marrin per ters as kur une bej "sikur ca jam" (pasi e dine qe une ja dedikoj Zotit cdo gje) , zihemi dhe serish "perqafohemi" sikur te mos kete ndodh asgje!

Ja, keto njerez, jo vec me pelqejne, por i kam perzemer! (s'po i shkruaj pasi lista eshte pak si e gjate) 😬
 
M'pelqejne ata dhe ato me te cilet i citoj pa problem, bej batuta, hedh fjale me shaka, me pranojne per kete qe jam dhe s'ma marrin per ters as kur une bej "sikur ca jam" (pasi e dine qe une ja dedikoj Zotit cdo gje) , zihemi dhe serish "perqafohemi" sikur te mos kete ndodh asgje!

Ja, keto njerez, jo vec me pelqejne, por i kam perzemer! (s'po i shkruaj pasi lista eshte pak si e gjate) 😬
Thuji thuji se du me e dit a jam ne liste 😂😂😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Qe t'jem e sinqerteee deri ne fund shpirtiii,erotikisht,dashurisht ASNJE. :p.
Kshu si simpati fillimi,disa ahahahaha.
Si vazhdim tu pa e tu bo.
Si vlersim e miqesi shume emra ketu! :))
 
Top