E nxjerrin të rejat, pse jo edhe plakat (Foto)

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E nxjerrin të rejat, pse jo edhe plakat (Foto)

1467187442susan-lajmi.jpg


Susan Sarandon e ka bërë shumë të qartë se është krenare të tregojë trupin e saj dhe aktorja 69-vjeçare është një nga personazhet e famshme që shfaqet në reklamën e Marc Jacobs.

Një foto e publikuar të martën nga stilisti tregon veteranen me një veshje me dekolte shumë të hapur, duke treguar se nuk ka çfarë t’i ketë zili të rejave.

Sarandon u nderua nga revista prestigjioze e modës “Glamour” në fillim të këtij muaji me çmimin e frymëzimit.

“Unë frymëzohem nga gratë. Askush nuk është aq i angazhuar sa ato për të bërë disa gjëra njëherësh. Ne thjesht duhet të rreshtim së shqetësuari për të qenë perfekte e të gjejmë kënaqësinë tek ajo që bëjmë”, deklaronte Sarandon.

/ Top Channel


1467187487_susan2.jpg


1467187503_susan3.jpg


1467187518_susan4.jpg


1467187533_susan5.jpg


1467187549_susan6.jpg


1467187564_susan7.jpg
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: E nxjerrin të rejat, pse jo edhe plakat (Foto)

Brv susan ... ashtu te keqen bej te kuptojne keto te rinjte qe cdo moshe ka bukurin e saj (pa te marr shembull) e cdo rrudhe tregon kohen e jetuar... stop lifting. . E kirurgjise...stop edhe esibizionizmit.
 
Redaktimi i fundit:

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: E nxjerrin të rejat, pse jo edhe plakat (Foto)

As 50 vjet sduket,,,,ska ndryshuar shume,,,vetem ndonje rrudhe tek tuk
 
Top