• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Love

βeℓℓe â๓e
Kishte kohe që flitej për një lidhje të mundshme ndërmjet Rita Ora-s dhe modeles 20-vjeçare.Më në fund ka qene vete këngëtarja e cila ka konfirmuar dashurinë e saj për te, duke shuar çdo lloj thashetheme.

Rita në fakt, ashtu si modelja, nuk e ka fshehur asnjëherë bise.ksualitetin duke e quajtur Cara-ën edhe si “gruan e saj”.
Pas disa aventurave të kaluara me meshkujt, më e bujshmja e të cilave ajo me Rob Kardashian-in, duket se ajo ka filluar një histori dashurie serioze me Delevingne-en
shekulli
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Zoti qafen ta thefte, ani bithekthuale ....haj medet ! Qe na u flliq raca krejt e hajt
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

hahahahahah Na fulliqe Ritaaaa mi drec..:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

hahahahahah Na fulliqe Ritaaaa mi drec..:p
Ofendim per dreqin do t'ishte kjo looll ! As dreqi gay nuk eshte :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Ofendim per dreqin do t'ishte kjo looll ! As dreqi gay nuk eshte :p
Ne fakt Lover djali po te shohesh Riten me kujdes ne tipare te fetyres,,ska pik shije femrore,,ngjan si mashkull haram..:p..keshtu qe pasa gjet alemet grujet,,kete modelet..hahahahahaa LOL
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Ne fakt Lover djali po te shohesh Riten me kujdes ne tipare te fetyres,,ska pik shije femrore,,ngjan si mashkull haram..:p..keshtu qe pasa gjet alemet grujet,,kete modelet..hahahahahaa LOL
Hahahahaahahahahahah
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Hajd trashgime e urime oj rita me ne fund e gjete e ti shpirtin tend binjak pas shum zhgenjimesh lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

I baft mire edhe ksaj :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

E ngata i hypi fama ne koke, dhe sla gje pa provuar vec te shpallet lesbike si shumica e kengetareve dhe kengetareve... Mekat, e paska humb drejtimin komplet... Allahu na ruajt nga shembuj te tille...
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Ja cfare do te thote te jesh e fameshme ?! Te jesh kengtare me fame , apo sic i quajn kete kategori te njerezve kinse ''yje'' !!!
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Nuk e ka fajin fama jo se ka plot njerez te famshem.. kjo eshte nje plehre qe eshte turp ta quash shqiptare .. me vjen me vjell kur kujtoj se si kryeministri i lezetshem i shqiperise kur erdhi kjo per pavarsine nderpreu kengetaren qe po kendonte , thua se kjo kush eshte...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Se besoje pa e provu ::cool::
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Dhe thon si po shtohen GEY ja si shtohen kshu esht kur nuk ka femra :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Vec ajo modelja sec ka dicka qe nuk shkon..sikur eshte e shemtute.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

ca nuk shkruajne gazetat Shqiptare, jane thjeshte shoqe , Rita Ora e ka te dashurin 35 vjecar,

Gjithsesi s'jam fanse e saj ,
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

E humbi respektin e Kosoves tani, se pranon me njeri te kendoj:p
 

MasteR

I'm offline
Pe: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

duket bukur
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

Te keqen e vetullave te goces njera me yll se tjetra, lol
Edhe pse kjo fotua sikur sme ngjit shume me duket si photoshop..
 

AppleCrisp

Anëtar i ri
Titulli: E konfirmuar, Rita Ora... lesbike

ka qene nje kohe kur ka pas lezet cifti NJE MASHKULL E NJE FEMER, tash krejt lamsh. Edhe une krejt jam habit, mu ka mbush kryt veq lesbiajka e geja. po me duket se Zoti po na shkion e po kesh me ne, sa posht jemi ra si njerz... sdim cka asht dashnia e shkrete
 
Top