• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E Drejta Ndërkombëtare Private

Loyalty

Anëtar i Nderuar
E drejta ndërkombëtare private, ben pjesë në sistemin e brëndshëm të organizimit drejtues shtetëror. Ndryshe nga e drejta ndërkombëtare publike, ajo nuk merret me marrëdhëniet e jashtme midis shteteve, por me ligjet shtetërore që kufizojnë të drejtën private të një Shteti, duke vendosur, kur duhet të vihet në zbatim dhe kur nuk duhet të vihet në zbatim.
Nga ana ligjore, nuk
është e vëndit të vihen në kontradiktë dy sistemet ligjore të së drejtës ndërkombëtare publike dhe asaj private, pasi ato i përkasin dy organeve ligjore të ndryshme.

Testamento.jpg
 
Private conversations
Help Users
    Top