• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Arfenilla

Themelues i Forumit
Bukuroshja nga Prishtina, Nora Istrefi u paraqit mjaft mirë në natën e dytë gjysmëfinale të "Kënga Magjike 2013", ku performoi në skenën e madhe këngën "I Jemi Je". Por ajo që bëri më shumë përshtypje ishte zgjedhja e Norës për këtë mbrëmje. Një fustan i bardhë, i prerë në anët e tij, zgjoi dyshime për faktin në ka veshur apo jo të brendshme këngëtarja.

Fustani i saj madje, u bë objekt batute për artistin Ermal Mamaqi, i cili tha në përfundim të performancës së saj: "A kishte veshur çorape Nora?"

Sidoqoftë, Nora tregoi edhe një herë se ka një trup të përkryer, për të cilin duhet të ndihet krenare


inna


 

lovely

Anëtar i ri
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

goxha guxim.është bukur te dish që një zonjushe kosovare ka epersi ne ate cka prezanton emocionalisht dhe fizikisht.te ngjethen mishte nga te tilla demaskime që deri dje konsideroheshin "tabu te diktatures",duke nisur nga textualiteti kenges tek veshja e pantallonave kauboj apo rripave ekstravagante .

një EKSTRAVAGANCE E TOLERUESHME ,ME TOLERANCE ZERO SI NE RASTIN E NORES ,le shkas per tu perfshire ne diskutime dhe komplimentime

dhe njehere urime ...
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

goxha guxim.është bukur te dish që një zonjushe kosovare ka epersi ne ate cka prezanton emocionalisht dhe fizikisht.te ngjethen mishte nga te tilla demaskime që deri dje konsideroheshin "tabu te diktatures",duke nisur nga textualiteti kenges tek veshja e pantallonave kauboj apo rripave ekstravagante .

një EKSTRAVAGANCE E TOLERUESHME ,ME TOLERANCE ZERO SI NE RASTIN E NORES ,le shkas per tu perfshire ne diskutime dhe komplimentime

dhe njehere urime ...
Nuk e ka problem kjo fare te zhvishet faktikisht kjo ketu qenka veshe se si del kjo uffff!!
 

lovely

Anëtar i ri
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

ps <. sna rri ne pa bere njecik gossip . po thuaj frika se mos nxjerrim loje paparacine
 
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Yll fare veshja dhe trupi.... Ktu nuk ka azgje per tabu , cdo gje është e mbuluar .... Veshje skenike është... Ska dal ne rruge me ate veshje e ta gjykojme. Dhe per pjesen që ngre pikpyetje u zbulua që kishte te mbathura... rrini te qete :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Me pelqen shume,fines sensualitet..bukur..!!
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Kjo ka pse me u vesh dhe me u çvesh se është kukull fare .
 
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Foto te tjera
Mos gaboj per veshjen është kujdesur Amievent

 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Lisho fare paska qene , as brek e as sutjen , per bukuri ! Sa xhymere !
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Foto te tjera
Mos gaboj per veshjen është kujdesur Amievent

Valdrin Sahiti.
Per veshjet e prezantueseve ishte kujdesur Ami Event. :)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit



Tamam si travestite ka dalë këtu .. Herën tjetër le të dali pa fustan fare, të kënaqi burrat manjak :D..

Ka lezet këngëtarja Besa, me plot gojën femër i thua asaj në cdo aspekt ..
Mirë do ishte të merrnin shembull nga disa FEMRA ;)..
 

WxP

Antarë i Respektuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Mire mire po o prish dreqi na ftyra e ka myt botoxin :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

spo e njoh fare ne fytyr,krejt ndryshe duket.... sa per veshjen,disa e keqkuptojn stilin me zhveshjen....sidoqoft,ajo ka marre te gjitha masat paraprake që te fitoj, ka shtuar plus dicka..pac fat e dashur,
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Tash a ishte e veshur apo e zhveshur se vdiçka nga meraku :urra:
 
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Jam kurjoz te di mendimin e yllit lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Interpretim i mrekullueshem,keng,tekst,muzik,,:))
Bravo..!!


PS.ky gjordani sme pelqen,:p i rendeuar,pavaresisht stilistit që ka veshe
 

Kila

VIP
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Si bejn shqiptaret kan dal kengetaret shqiptare dhe me te zhveshura se kjo pse ju ben aq shum pershtypje ...????!!
ne fytyre vertet shemtu icik kjo me ka pas pelqy me shum me pare kurse trupin ylleee ...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Kjo Trupin yll,po ftyra si shkarp :(
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Me verte shum i bukur fustani. një veshje skenike dhe Nora mund tja lejoj vetes me trupin që ka, kembet e gjata etj etj :D vertet shkeleqeu me veshjen e saj..sensuale, femerore, dicka e bukur per tu pare dhe jo ekstravagance që te vret syrin...se ne ate festival kishte kengetare me stil shume te vecante, por që fiziku nuk ua jep dot ate te drejte te veshin një fustan te tille....per mos folur per




 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Ca thua aman o bella,,, se trup meshkulli ka kjo , ik shiko belin e saj pastaj kofshet si me ken burr.:teleskop:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Ca thua aman o bella,,, se trup meshkulli ka kjo , ik shiko belin e saj pastaj kofshet si me ken burr.:teleskop:
:D arfe un nuk e kam pare nga afer dhe nuk e di ..sa kam pare ne televizor edhe gjykoj. Megjithate edhe nese ska bel e ka kofsh shume...perseri shume mire u duk aman aty :D...ah saper kofshe ka rihana me shoqe kofshe e vithe sa te duash ti e prap i quajn femra se,ksi :D...pastaj un pelqeva fustanin, modelin :)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Fytyren e ka sikur te kete zbritur nga Marsi....kurse sa per kofshe e vithe...vertete i ka me bollek, ama jane ne mode te tillat hahhaha
Fustani per skene, me shume tregon se sa që mesheh...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Fytyren e ka sikur te kete zbritur nga Marsi....kurse sa per kofshe e vithe...vertete i ka me bollek, ama jane ne mode te tillat hahhaha
Fustani per skene, me shume tregon se sa që mesheh...
Nuk është puna me bollek ,por duket si mashkull e kupton dallimin.

ps. nga afer duket kukelle.. nuk ka ase 1 jave se e kam par .
 
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

per mua është e turpshme... te dalesh ne skene, s'duhen kuptuar si te dalesh zhveshur aty... madje me mire te ishte zhveshur sesa ne ate menyre per mendimin tim te neveritshme. femra sa një kale aty, kur mund te vishej me normal, do ngjante bukur te pakten...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Nuk është puna me bollek ,por duket si mashkull e kupton dallimin.

ps. nga afer duket kukelle.. nuk ka ase 1 jave se e kam par .

Prandaj thash me bollek dhe jo tamam sa duhet per një pamje sensuale....
 

Kila

VIP
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Nuk është puna me bollek ,por duket si mashkull e kupton dallimin.

ps. nga afer duket kukelle.. nuk ka ase 1 jave se e kam par .
te duket ajo mashkull lol un si dukem ... ??
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

te duket ajo mashkull lol un si dukem ... ??
Tranvestit lale
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

te duket ajo mashkull lol un si dukem ... ??

flasim per trupin kila , nese per ty një femer e ben një e pasme big e madhe dhe ca kofsha ashtu te medhaj femer sexy... ateher problemi është te syt .:stelle:
 
Top