• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

'Duran Duran'' koncert në kalanë e Shkupit

ReNdEx

Interist Forever


SHKUP- Sonte në Kalanë e Shkupit do të japë një koncert grupi i njohur botërisht i muzikës rock ''Duran Duran''. Pritet që në këtë koncert të ketë një publik prej nëntë mijë personash.

Sipas organizatorëve nga "Avalon production", krahas nga Maqedonia, pritet një publik edhe nga Kosova, Shqipëria, Serbia dhe Bullgaria.

Para këtij grupi do të japë një koncert grupi maqedonas ''Knock out''. ''Duran Duran'' është një nga grupet më të popullarizuara dhe më të shitura në botë.

U formua në vitin 1978 në Birmingam, ndërsa arritën famën në vitet '80. ثshtë konsideruar "invazioni i dytë britanik në SHBA". Kanë shitur mbi 70 milionë disqe. Kënga e tyre më e famshme mbahet ''Wilde boys''.
(e.m/MIA/BalkanWeb)

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: 'Duran Duran'' koncert në kalanë e Shkupit

Akoma bashke keta? Grupe shume i mire.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: 'Duran Duran'' koncert në kalanë e Shkupit

Hmm sa fansa kan ketej kta... mire kendoj.:)
 
Top