• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)Vila dhe shtëpi që lundrojnë mbi ujërat e brigjeve të Dubait me dhoma nënujore dhe pamje nga shtrati i detit.Projekti “Floating Seahorse”, është prpmovuar nga kompania “Kleindienst Group” dhe parashikon realizimin në Gjirin Persik të 125 strukturave të përbëra nga tre kate brenda vitit 2018.Vlera e çdo banese të veçantë, shkon 2.8 milionë euro.


g.shqip
 

Aver

VIP
Titulli: Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

Nev, pse na torturon?

Cfare te kemi bere?
 
Titulli: Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

Te kishin vene e ndonje peshkaqen atje ne dhome ahaha,te zinte gjumi apo do rrije 24-24 ore roje Lol
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

A ja jaaaa mahh mrekulli
 

Aver

VIP
Titulli: Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

Te kishin vene e ndonje peshkaqen atje ne dhome ahaha,te zinte gjumi apo do rrije 24-24 ore roje Lol
Lol

Po pra, eshte mire ta shohim edhe anen negative.. se na veshtiresoj jeten me mengjes Nevi.
 
Titulli: Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

Hahah ti me mire mos e mendo anen pozitive fare se kush e di nga te fluturon imagjinata,ndaj jam une ketu te shuaj imagjinaten tende Lol :p

Mendo ca peshkaqene,krokodile,gjarperinj aty hajt e ca panda e shumta ahahahah :p
 

Aver

VIP
Titulli: Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

Qy panda! :D

Paska edhe panda ujore? Lol

Faleminderit shume qe na mban imagjinaten nen kontroll... duke na largu nga ndonje vetevrasje eventuale. :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

A kan varka shpetuese kto, nqfse perplasen me njera tjetren? :p اmimi marshalla, lirë vika.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

Alumil Albania....ofron shtepi ne Dubai?
 
Top