• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Duam të kthehemi në auditore,mesimi online deshtim",studentët protestë përpara Ministrisë së ArsimitNjë grup studentësh po protestojnë para dyerve të Ministrisë së Arsimit, pasi janë kundër vendimit të zhvillimit të mësimit online.
Studentët shprehen se jo të gjithë kanë mundësi të sigurojnë pajisje teknologjike për zhvillimin e mësimit online dhe kërkojnë kthim në auditore, të paktën për seminaret. Në mbështetje të tyre i janë bashkuar protestës edhe disa pedagogë.
Mes studentëve dhe policisë nuk munguan as tensioned. Ndërkohë uniformat blu i bën thirrje studentëve për tu shpërndarë pasi sipas masave të marra për shkak të pandemisë, grumbullimet nuk lejohen. “Policia do të zbatojë ligjin”, bëjnë thirrje blutë e kryeqytetit me megafon.
1 1 2 3 4 5 6
Gsh
 
Nje student nga Lezha e tha dicka te bukur sot ne proteste. "Nese virusi te ze ne auditor por jo ne kafe, une propozoj ti marrim profesoret dhe te bejme mesim ne bar-Kafe, atje jemi te mbrojtur nga virusi"!😂😂
 
Nje student nga Lezha e tha dicka te bukur sot ne proteste. "Nese virusi te ze ne auditor por jo ne kafe, une propozoj ti marrim profesoret dhe te bejme mesim ne bar-Kafe, atje jemi te mbrojtur nga virusi"!😂😂
Po jemi te mençem ne Lezhjant mor 🤣
 
 • Haha
Reactions: Ber
Problemi eshte qe ne kafe shkon me deshire dhe e ke marre vete parasysh rriskun, ndersa ne shkolla je i detyruar dhe mund te rriskosh veten dhe familjaret jashte vullnetit tend.
 
Problemi eshte qe ne kafe shkon me deshire dhe e ke marre vete parasysh rriskun, ndersa ne shkolla je i detyruar dhe mund te rriskosh veten dhe familjaret jashte vullnetit tend.
Ironia e studentit eshte e duhura, nuk ka sipas deshires, kafenete jane ambjete te mbyllura ashtu si auditoret!
 
Private conversations
Help Users
  Top