• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dua te dish qe?!

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Mbaje afer mikun tim @Darius kete jave, se kush e di kur te takon nje here tjeter 😉
Ishalla nuk bohesh gruja ime se nuk ta them dot asnje fjale te ksi soj 😜
Miqesia mes nesh ka kaluar linjen e sentimenteve 🙂. virtuale eee. 😉
se po ma rrasin prap si ndjenja reale 🙈
😂😂😂😂🙈🙈

1."se po ma rrasin prap si ndjenja reale"
Chi se ne frega 😂 forumi ket pun ka... thasheteme offlimits
2. Ne e shprehim dashurin me arm... cke ti :D
Mi adatto facilmente ad ogni tipo di relazione ahaha
3. Me i marr tgjitha per reale i bie te vras minimumi ja 15 fanse te my husband si ish admin i RDU,RDS,DoubleS dhe Radio Stronza. Tani sdi cfare ka akoma 😅 un kam heq dor me koh sepse sduroja kur me censuronin.
 

Lauri

Anunnak
Vendndodhja
Toscana
😂😂😂😂🙈🙈

1."se po ma rrasin prap si ndjenja reale"
Chi se ne frega 😂 forumi ket pun ka... thasheteme offlimits
2. Ne e shprehim dashurin me arm... cke ti :D
Mi adatto facilmente ad ogni tipo di relazione ahaha
3. Me i marr tgjitha per reale i bie te vras minimumi ja 15 fanse te my husband si ish admin i RDU,RDS,DoubleS dhe Radio Stronza. Tani sdi cfare ka akoma 😅 un kam heq dor me koh sepse sduroja kur me censuronin.
Dua te dishe qe: Te lidhem pak me temen se dalim jasht tematikes lol
Nuk ju ve veshin njerzeve per thashetheme. Por per sulmet personale nuk toleroj asnje mm.
ps. kohet e errta te forumit kane kaluar, tashi po lundrojme ne det te qete ;)
 
Last edited:

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
SmS: ❤Cucciola❤ (@DeliriumMind),
....nuk ka 5 min qe u largove, edhe mua me duken 5 dekada largesi. Nuk lodhem se dashuruari ty, nuk mjaftohem vetem duke te pare por dua te te perqafoj e te qendroj me ty edhe dua te ruaj fytyren tende si nje foto ne te cilen ti je drita qe me ndriçon diten ☀☀😘😘😘
....shpirt mos harro qe kur te kthehesh nga puna bli dy pako luleshtrydhe🍓😉 ... ahhh Mos u vono shume 😘😘
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Ja po pres, pres une cke ti ...ja e shef qe prita
Tashi une pres i pergjigje pozitive ,se negativen e di vete ti lol
 

Darius

La vita è bella...
Vendndodhja
Shqipëri
Dua ta dish qe...nuk arrij ta kuptoj se si eshte e mundur qe gjithcka behet e bukur dhe kaq e mrekullushme, kaq e rralle dhe kaq pasionante, kur zhytem dhe mbytem ne thellesine e syve te tu?!!

...cucciola (@DeliriumMind) 😘😘😘
 
Top