• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dua te dish qe?!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Darius

La vita è bella...
Dua te dish:

...
qe fale teje ju riktheva jetes dhe jo mbijeteses. (Edhe pse ne fillim ishe ne avantazh me hapat, tashme me shikon targat e X5 🤣🤣🤗😘)
 

Darius

La vita è bella...
Celik elbasoni lol lol
E ke te pamundur po nuk i gjete ndonje gje fjaleve te mija 😬🤣🤣 po ku te shkoi mendja tek Erla, me pelqeu diversioni yt 🤗🤗 ndryshe nuk do ta lenin me aq 😬😬😬 lere pastaj kur i vure edhe ate videon 🤣🤣🤣 nona je, kot ste thote @Marla qe duhet te ishe drejtoreshe ne sekrorin e Shikut 😈😈
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
E ke te pamundur po nuk i gjete ndonje gje fjaleve te mija 😬🤣🤣 po ku te shkoi mendja tek Erla, me pelqeu diversioni yt 🤗🤗 ndryshe nuk do ta lenin me aq 😬😬😬 lere pastaj kur i vure edhe ate videon 🤣🤣🤣 nona je, kot ste thote @Marla qe duhet te ishe drejtoreshe ne sekrorin e Shikut 😈😈
E mo leri kto diversionet tani lol lol
Me thuj i flm e kena kry pune
Se kto me shikra e me gjona sti ha kush..dmth une jo ihere lol
 

Darius

La vita è bella...
...dmth sa te largoheni nga restoranti ju, te filloj te kontrolloj dhe te largoj çimkat 🤣🤣🤣
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top