• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dua te dish qe?!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NGU

Wild child full of grace 💫
Qe spaska gje me t keqe se i ftohti🥶
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
....që tërrci vërrci me mu s’ka!
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Dua te dini qe Zenua ka per te ngel ne dere virtuale ,kaq shume romanc verdalle dhe asnje Shekspir nuk po i kendon Zenos 😭 .......mire keta po dhe @Senseo Petraqi forever e ka mbyll harremin ☹

/duke pritur mrekulli nga @Ketrush 😢,doren ne zemer e me shkruaj disa vargje
 
M

Morfina

Une per ty vras e petraqin mi 🤣🤣🤣


Dua te dini qe Zenua ka per te ngel ne dere virtuale ,kaq shume romanc verdalle dhe asnje Shekspir nuk po i kendon Zenos 😭 .......mire keta po dhe @Senseo Petraqi forever e ka mbyll harremin ☹

/duke pritur mrekulli nga @Ketrush 😢,doren ne zemer e me shkruaj disa vargje
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Prill maj pjeshkes mos ju ndaj.... lol lol Te huazuara i kam keto idera..:p
 

DarkLord

Silence is Golden!
dua te dish se: ...kur te kam prane me pelqen te imagjionoj ato sy te thelle blu qe me dashuruan disa kohe me pare. Ato sy qe ndalojne kohen kur mbeshteten mbi syte e mi, nderkohe qe duart tona bashkohen dhe bejme qe gjithçka rrotull nesh te zhduket.

A mos valle po e teproj e dashur @DeliriumMind 😍, por ke dicka te veçante ne shikimin tend magjepes, me duket sikur shpaloset kaltersia e detit me ate te qiellit, oh Zot para nje bukurie te tille nuk qendroj dot goje kyçur 😘😘
 

DarkLord

Silence is Golden!
Po çte bej @Soulmind, ti them qe eshte gjithçka per mua me duket shume pak, dikush duhet te shpike fjale te reja per te percaktuar ndjenjat e mia te lidhura me @DeliriumMind 😍, qe me bejne te kem nevoje per ate çdo sekond.
😍😍😍
 

DarkLord

Silence is Golden!
...te kem ty @DeliriumMind eshte nje dhurate, nuk e di ne te meritoj por une luftoj qe te te meritoj, eshte nje dhurate qe çdo person do kishte fat po ta arrinte por qe e kam vetem une. 😘😘😘
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top