• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dortmund dhe Haland “fiken” nga Augsburgu, Leverkusen dhe Lajpcig kënaqen me barazim

Xhelozi

Staf në FV.AL
Java e dytë e kampionatit gjerman rezervoi një surprizë të pakëndshme për Borusia Dortmundin. Verdhezinjtë u mposhtën me rezultatin 2-0 nga Augsburgu. Megjithëse nisej si favorite për të fituar këtë takim, ekipi i Lysien Favrë është mposhtur nga “Fuggerstädte”.
Ei2cAP_XkAA04k0.jpg

Sfida tjetër mes Bajer Leverkusenit dhe Lajpcigut përfundoi në barazim 1-1.
Ei2di98WkAEs9LT.jpg

Në takimet e tjera të ditës së shtunë për javën e dytë të Bundesligës Shtutgarti shkatërroi 1-4 Mainzin, Arminia Bilefeld fitoi minimalisht nda Këlnit, ndërsa Borusia Myneshenglabah u frenua nga Union Berlini.
 
Private conversations
Help Users
    Top