• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Donte tokë brenda në lagunë

Lame tregon çudinë e një pronari nga Shëngjini


I ftuar në emisionin “Opinion”, Lame ka treguar se si një person në Shëngjin pretendonte kishte tokë në lagunë.


TIRANË– Kreu i Kadastrës së Shqipërisë, Artan Lame ka folur mbrëmjen e sotme për legalizimet e pronave dhe për mbivendosjen e tyre që ndodh në Shqipëri.

I ftuar në emisionin “Opinion”, Lame ka treguar se si një person në Shëngjin pretendonte kishte tokë në lagunë.


“Ky zotëria ishte ankuar dhe në platformën e Bashkëqeverisjes, sepse thoshte se nuk i shkonin regjistruesit. Ata nuk i shkonin se duhet të shkonin me varkë, domethënë donte tokë në lagunë. E thotë akoma është toka ime, sepse ka bërë ankesë në platformën e Bashkëqeverisjes”, tha Lame ndër të tjera.

(f.m/dosja.al)
 

Lauri

Anunnak
Ndonse ujirat nuk mund te jene prone provate, Mali i shengjinit dhe knetat perfshire edhe lagunat nga Shengjini deri ne Tale ku derdhet lumi Mat, kane qene gkithone prone private e malsorve te pakten qe 200 vjet.😉
 
Top