• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Doni ta lini cigaren? Katër këshilla dhe nuk jeni më të varur nga nikotina

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ne vit? Apo vetem njehere 1 cm dhe aq? :p
Praktikisht funksiono keshtu.
Penisi eshte elastik i perbere nga vena gjaku. Nikotina ben qe te ulet presioni i gjakut dhe jo vetem qe shkurtohet,pra lekura humb elasticitet por arrijme dhe tek e famshmja impotence.
 

Imp4cT

Not Serious Member
Nejse pertej shakave me kete vape na mori frymen dahoni e une jam duke mendu ta le edhe pse diten se kam caktu akoma se kur do heq dore. :p
Ato keshillat e cigaret elektronike jane budallalliqe, une e lashe 1 vit e dy muaj, stakova trurin por ce do qe me hengri prape krymi. lol
 

ZHIGO

sura sio moyo
Shmangni ngacmuesit! Çdo duhanpirës ka diçka që e bën për cigare. Shmangini. Ndryshoni rutinën, stilin e jetesës, ç’të jetë e nevojshme që kjo dëshirë të mos ngacmohet nga faktorë të jashtëm, shkruan anabel.
sipas ktit shkrimi o Nev i bi me lon grun :p
 
Top