• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dokumenti zyrtar/ AMA gjobit Ardit Gjebrenë


Autoriteti i Mediave Audiovizuive ka gjobitur moderatorin e emisionit “E Diela Shqiptare”, Ardit Gjebrenë me 200 mijë lekë, për prishje të dinjitetit, personalitetit dhe privatësisë së individit gjatë transmetimit të rubrikës “Shihemi në gjyq”.

Elida Misho, banuese në Përmet ka depozituar një ankesë për televizionin “Klan”, pasi gjatë transmetimit të emisionit është aluduar se ajo ka pasur marrëdhënie me kunatin e saj. Më poshtë shkresa zyrtare e Autoritetit të Medieve Audiovizuive:


SHEKULLI
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Dokumenti zyrtar/ AMA gjobit Ardit Gjebrenë

Sa koti ajo pjese e programit
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Dokumenti zyrtar/ AMA gjobit Ardit Gjebrenë

E percjelle me vemendje ate emision dhe kujtoje se eshte nje emision i mire por TV dhe gazetat tona duhet te mesohen me respektimin e personalitetit, dinjitetit dhe te dhenat e ndjeshme te qytetarise te cila kan obligim ligjor t'i respektojne.

Cdo renie ndesh ne kete drejtim duhet te jete e ndeshkueshme. Jo gjithcka eshte ne te miren e publikut dhe TV dhe gazetat tona duhet ta kuptojne kete.
 
Top