• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Do ma thot njeri

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Jo une sjam ashtu. Mos me fyej inteligjencen te lutem. Vie shtiret.

Une kam humbur njeriun me te dashur nga ajo semundje dhe kur operohej apo kur kishte dhimbje nuk rrinte ne celular por pergjerohej te na shihte ne sa me shume.

Vari lesht se sdu me e zgjat me shume.

Kjo tipe eshte psiko asgje me shume.
Une them thjeshte se te drejten e dyshimit duhet tia leme te gjitheve
Mundet qe jo, mundet qe po
Kushedi.
 
  • Like
Reactions: Vie

Vie

Esprit libre
Vie ketu ne Fv ka cdo lloj njeriu.
Praktikisht ne kemi pas njohur njeren nga Shkodra, e kishim te gjithe xhan
por na doli me kancer, e me zemer e me gjera
por mesa duket skish asgje

ndaj jemi bere si puna e ujkut, ujku ujku e kur ka ujk vertete sbesojme
lol
Heu Nick sa te thella paskan qen rrenjet .:D
kuptoj po nuk besoj se do kisha arsye pse ti Bej kto per asnje ktu e per asgje pasi akoma sjam ul ne tavolinen e Fv.
Po ti Faleminderit qe ma the.
lol
 
Top