• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Do ma thot njeri

Vie

Esprit libre
Te kishe vertet ate hall sdo beje bla bla tani.

Eshte turp te tallesh me ate semundje dhe vuajtet qe kalojne njerez qe e kane. Cne ti...

ti po ke 1 semundje qe do patjeter kurim

ti vuan nga trute e kokes.

Zoti beft mire dhe per ty me dhimbsesh sinqerisht por sherimi vjen duke u perballur me te verteten jo duke te meshiruar.
Megjithse ti e meriton nuk Jam e tille te ta Uroj kte gje .
Kshuqe po é le me kaq e ty te le Zotin lart qe Eshte deshmitare per cdo gje .
Mos me repliko me.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Qeke vertet e semure te arrish ne kto konkluzine.
Nuk merrem me me ty vertet.
Hera e fundit .
Vie ketu ne Fv ka cdo lloj njeriu.
Praktikisht ne kemi pas njohur njeren nga Shkodra, e kishim te gjithe xhan
por na doli me kancer, e me zemer e me gjera
por mesa duket skish asgje

ndaj jemi bere si puna e ujkut, ujku ujku e kur ka ujk vertete sbesojme
lol
 
  • Like
Reactions: Vie

Marla

Urbi et Orbi
Vie ketu ne Fv ka cdo lloj njeriu.
Praktikisht ne kemi pas njohur njeren nga Shkodra, e kishim te gjithe xhan
por na doli me kancer, e me zemer e me gjera
por mesa duket skish asgje

ndaj jemi bere si puna e ujkut, ujku ujku e kur ka ujk vertete sbesojme
lol

Jo une sjam ashtu. Mos me fyej inteligjencen te lutem. Vie shtiret.

Une kam humbur njeriun me te dashur nga ajo semundje dhe kur operohej apo kur kishte dhimbje nuk rrinte ne celular por pergjerohej te na shihte ne sa me shume.

Vari lesht se sdu me e zgjat me shume.

Kjo tipe eshte psiko asgje me shume.
 
Top