• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Do ma thot njeri

Katil

Antarë i Respektuar
Kur mendon me logjikën e nënshtrimit nuk kam dyshim që papërgjeshmëri do shohësh,sepse ske si,smund shohësh përtej..
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Se kam për vete por marr shembuj,se çlloj idiotsie është vendimi i makinave private,është manjakëri nfakt,sdi ti japi vet makinës ai e gjen shansin me tall trrapin me gjith!
Katil edhe ketu lejohesh te dalesh jashte comunes tende..nese ke shtepine tende,punen ose spital.

Ti ske asnje nga keto
 

Vie

Esprit libre
Sa mora nje lajm nga ministria e brendshme erdhi me pa qe do mbyllin kufijte me zvicren dhe Gjermanin .
Un kisha plan te Ikja pikerisht sa te dal nga ktu se atje Bej shopping, courses, ski . Pichine étc .
Ishalla spo mbyllin dhe aéroportin se pastaj i bie vertet me bo burg pa afat.
E then ndryshe ca c’est vraiment une vie de Merde.
 
Last edited:

Tomka

Anëtar i ri
@Tomka si je ti?
Si po e kalon diten mbyllur?:p
Bored..😛
Por ca me bo. E kom nis me telefonata qe me mjes, rob qe kisha 1 vit pa fol ne telefon, dmth e ka nje tmire dhe kjo mbyllja se kujtohemi per njeri tjetrin 😊.

Nga ty cthuhet?
Ai Borisi juj kur do marre masa, apo kur te shemben njerzit rrugeve lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Kur mendon me logjikën e nënshtrimit nuk kam dyshim që papërgjeshmëri do shohësh,sepse ske si,smund shohësh përtej..
Cte them
Mua nuk me pelqen mentaliteti I kundershtimit pa nevoje!
Rri ca dite pa xhiru Gomat se nuk u be qameti:p
 

Katil

Antarë i Respektuar
Cte them
Mua nuk me pelqen mentaliteti I kundershtimit pa nevoje!
Rri ca dite pa xhiru Gomat se nuk u be qameti:p
Un sjam në dijeni të ktij lajmi.Sapo erdha në bregdet po shojoj tani.Pres përballje me shtetin në kthim.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Bored..😛
Por ca me bo. E kom nis me telefonata qe me mjes, rob qe kisha 1 vit pa fol ne telefon, dmth e ka nje tmire dhe kjo mbyllja se kujtohemi per njeri tjetrin 😊.

Nga ty cthuhet?
Ai Borisi juj kur do marre masa, apo kur te shemben njerzit rrugeve lol
E shef cdo e keqe e ka nje te mire
Te pakten positive thinking helps 😊

Une jam ne shtepi
Working from home gjasme :p

Borisi e ka mare cik me avash
Po kritikohet qe nuk mbyll shkollat
Po ndjek petition online lol
Der nga data 20 nuk mendon ti mbylli
I’m not sure
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Bridhni bridhni se policia ne fund ka dale te te pezulloj jeten ty...a pika thuaj
Mendoni per veten dhe familjen!

Screenshot_2020-03-13-09-07-03-563_com.android.chrome.jpg
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Thone qe dhe pasi vdes personi, virusi stays in his/her body for some time

Sa mund te jete e vertet
Nuk e di
Une e denda mamin me limona ..mire qe ka tension te larte zalonisht se do e kisha shtru ne spital per tension te ulet lol
Me plasi mua se a levizin robte a jo...para shendetit te familjes sime nuk ma ni per asnji !
 

Tomka

Anëtar i ri
E shef cdo e keqe e ka nje te mire
Te pakten positive thinking helps 😊

Une jam ne shtepi
Working from home gjasme :p

Borisi e ka mare cik me avash
Po kritikohet qe nuk mbyll shkollat
Po ndjek petition online lol
Der nga data 20 nuk mendon ti mbylli
I’m not sure
Lum si ti, working from home.

Borisi duke qene ekspert ne ekonomi po mendon me shume per pasojat ekonomike sesa per njerezit.
Por do jete vone kur te ftillohet. Po ben gabimin e italjonve.
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Lum si ti, working from home.

Borisi duke qene ekspert ne ekonomi po mendon me shume per pasojat ekonomike sesa per njerezit.
Por do jete vone kur te ftillohet. Po ben gabimin e italjonve.
Te njejten po ben e gjermania...
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Une e denda mamin me limona ..mire qe ka tension te larte zalonisht se do e kisha shtru ne spital per tension te ulet lol
Me plasi mua se a levizin robte a jo...para shendetit te familjes sime nuk ma ni per asnji !
Mer dhe ato vitaminat C qe shkrihen ne uje
Mua me jane merzitur portokallet
Nuk mbaj mend ne jeten time te kem ngrene me shume lol

Take good care of ur mum
Stay safe 😊
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Mer dhe ato vitaminat C qe shkrihen ne uje
Mua me jane merzitur portokallet
Nuk mbaj mend ne jeten time te kem ngrene me shume lol

Take good care of ur mum
Stay safe 😊
I kam marre po ska si vitamina C bio
Limona , portokalle nga pemet ne oborr :)
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Lum si ti, working from home.

Borisi duke qene ekspert ne ekonomi po mendon me shume per pasojat ekonomike sesa per njerezit.
Por do jete vone kur te ftillohet. Po ben gabimin e italjonve.
I know
Hopefully do ndihet ne presion dhe do mari ndonje vendim soon
 
Top