• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Do ma thot njeri

Monique

Staf në FV.AL
Bridhni bridhni se policia ne fund ka dale te te pezulloj jeten ty...a pika thuaj
Mendoni per veten dhe familjen!

Screenshot_2020-03-13-09-07-03-563_com.android.chrome.jpg
 

Monique

Staf në FV.AL
Thone që dhe pasi vdes personi, virusi stays in his/her body for some time

Sa mund te jete e vertet
Nuk e di
Une e denda mamin me limona ..mire që ka tension te larte zalonisht se do e kisha shtru ne spital per tension te ulet lol
Me plasi mua se a levizin robte a jo...para shendetit te familjes sime nuk ma ni per asnji !
 

Tomka

Anëtar i ri
E shef cdo e keqe e ka një te mire
Te pakten positive thinking helps 😊

Une jam ne shtepi
Working from home gjasme :p

Borisi e ka mare cik me avash
Po kritikohet që nuk mbyll shkollat
Po ndjek petition online lol
Der nga data 20 nuk mendon ti mbylli
I’m not sure
Lum si ti, working from home.

Borisi duke qene ekspert ne ekonomi po mendon me shume per pasojat ekonomike sesa per njerezit.
Por do jete vone kur te ftillohet. Po ben gabimin e italjonve.
 

Monique

Staf në FV.AL
Lum si ti, working from home.

Borisi duke qene ekspert ne ekonomi po mendon me shume per pasojat ekonomike sesa per njerezit.
Por do jete vone kur te ftillohet. Po ben gabimin e italjonve.
Te njejten po ben e gjermania...
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Une e denda mamin me limona ..mire që ka tension te larte zalonisht se do e kisha shtru ne spital per tension te ulet lol
Me plasi mua se a levizin robte a jo...para shendetit te familjes sime nuk ma ni per asnji !
Mer dhe ato vitaminat C që shkrihen ne uje
Mua me jane merzitur portokallet
Nuk mbaj mend ne jeten time te kem ngrene me shume lol

Take good care of ur mum
Stay safe 😊
 

Monique

Staf në FV.AL
Mer dhe ato vitaminat C që shkrihen ne uje
Mua me jane merzitur portokallet
Nuk mbaj mend ne jeten time te kem ngrene me shume lol

Take good care of ur mum
Stay safe 😊
I kam marre po ska si vitamina C bio
Limona , portokalle nga pemet ne oborr :)
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Lum si ti, working from home.

Borisi duke qene ekspert ne ekonomi po mendon me shume per pasojat ekonomike sesa per njerezit.
Por do jete vone kur te ftillohet. Po ben gabimin e italjonve.
I know
Hopefully do ndihet ne presion dhe do mari ndonje vendim soon
 

Katil

Antarë i Respektuar
Bregdet Ne Durres @Katil ?
Na hidh noj foto kam nevoj per medicine. 😑
Jo fiks në Dr,hap mesazhet se sdu me tregu vendin se mos mnjeh njeri,skam qejf
 

Katil

Antarë i Respektuar
Mire e ben per te gjitha masat. T'i kishte mbyllur me kohe kufinjte me italine mire do kishte qene. Zoti na ruajt te gjitheve❤
Po tndalosh makinat kur nuk menaxhove kufijt është ti biesh samarit.
 

Katil

Antarë i Respektuar

Katil

Antarë i Respektuar
U shkriva.
Tani futu ne shtepi,sic me tha mua dikush dje,mos rri rrugeve 😝
Kujdesi per nj-tj tregues dashnie 🥰
O Zemër ajri i pastër për mushkëritë,ti dmth jo dëti.Tduuuuu😍
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Sa mora një lajm nga ministria e brendshme erdhi me pa që do mbyllin kufijte me zvicren dhe Gjermanin .
Un kisha plan te Ikja pikerisht sa te dal nga ktu se atje Bej shopping, courses, ski . Pichine étc .
Ishalla spo mbyllin dhe aéroportin se pastaj i bie vertet me bo burg pa afat.
E then ndryshe ca c’est vraiment une vie de Merde.
😨
Me fal vie po ku i gjen keto forca dhe mendime per shopping dhe pishin sepse po me habit tani.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Beni si trima beni pastaj qurraviteni spitaleve
O goc qetësohu,është zonë rezidenciale dhe ska pothhujse fare njerëz,2 roje në hyrje e një tavolinë mbi10metra larg me 2 vetë.Në verë popullohet.puç
 
Last edited:

Marla

Let the sea set you free!
O goc qetësohu,është zonë rezidenciale dhe ska pothhujse fare njerëz,roje në hyrje e një tavolinë mbi10metra larg me 2 vetë.Në verë popullohet.puç
Clidhje ka qetesia ime ketu. Mu ne keto momente me dhimbsen vetem familja ime vetja ime pastaj shqiptaret që te kuptohemi.

Por kjo injoranca njerzve që shperfillin neglizhojne me cubllik ket situate pa pyetur se mund te infektojne prinderit apo gjysherit e tyre une se kuptoj.

Peace.
 

Imp4cT

Why So Serious?!
Kjo është sjellje tipike Shqiposh, muhabete tfortish, "Kam pune me llaaa, mduhet makina", ne që ene buken ke lagja e blejme me makine ene bojme sikur na kane pjell ne maje te benzit.
Italia është shembulli me i mire që me kete epidemi nuk behet shaka. A e kupto ca rrumpalle do behej me i lene makinat ne qarkullim?
Une uroj ta shtyj ke vendim e nja dy jave pas te henes.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Kjo është sjellje tipike Shqiposh, muhabete tfortish, "Kam pune me llaaa, mduhet makina", ne që ene buken ke lagja e blejme me makine ene bojme sikur na kane pjell ne maje te benzit.
Italia është shembulli me i mire që me kete epidemi nuk behet shaka. A e kupto ca rrumpalle do behej me i lene makinat ne qarkullim?
Une uroj ta shtyj ke vendim e nja dy jave pas te henes.
Buken me makin ahahahahah
Me looooot faleminderit impact
 

Katil

Antarë i Respektuar
Clidhje ka qetesia ime ketu. Mu ne keto momente me dhimbsen vetem familja ime vetja ime pastaj shqiptaret që te kuptohemi.

Por kjo injoranca njerzve që shperfillin neglizhojne me cubllik ket situate pa pyetur se mund te infektojne prinderit apo gjysherit e tyre une se kuptoj.

Peace.
Sepse më përmende spitalin,
Ruhem unë,ishte ambient me pak njerëz dhe me distancë me njerëzit.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Kjo është sjellje tipike Shqiposh, muhabete tfortish, "Kam pune me llaaa, mduhet makina", ne që ene buken ke lagja e blejme me makine ene bojme sikur na kane pjell ne maje te benzit.
Italia është shembulli me i mire që me kete epidemi nuk behet shaka. A e kupto ca rrumpalle do behej me i lene makinat ne qarkullim?
Une uroj ta shtyj ke vendim e nja dy jave pas te henes.
Tani do frenojmë rrumpallën e makinave apo do mbrojmë makinat nga coronavirusi?Din ta shpjegosh më qartë ç ishte kjo masë për parandalimin e virusit?
 

Vie

A+A=&
😨
Me fal vie po ku i gjen keto forca dhe mendime per shopping dhe pishin sepse po me habit tani.
Jo me fal ti mua ..Ça ka per tu habit ?????
Pak gjera po i mungoj vetes un mbyll ktu mes 4 mûresh.
Plus nuk panikohem nese mbrohem . Ktu nuk është situata aq katastrofike sa ne Itali .
Ja tani sa iken disa kolege te mia te punes që po me tregonin me detaje cdo gje .

Un nuk i privoj me vetes e familjes time asgje . Edhe im shoq kte mendon.
një dite do vdesim .
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Jo me fal ti mua ..Ça ka per tu habit ?????
Pak gjera po i mungoj vetes un mbyll ktu mes 4 mûresh.
Plus nuk panikohem nese mbrohem . Ktu nuk është situata aq katastrofike sa ne Itali .
Ja tani sa iken disa kolege te mia te punes që po me tregonin me detaje cdo gje .

Un nuk i privoj me vetes e familjes time asgje . Edhe im shoq kte mendon.
një dite do vdesim .
Tani një pytje
Nese vertete ti je ne një klinike shendetsore sepse paske një semundje te keqe, që thua
ke imunitet me te dobet se sa pjesa tjeter
dmth je akoma me e rrezikuar
te duket gje ok ?

thjeshte mendim se si e mendon..
 

Vie

A+A=&
Tani një pytje
Nese vertete ti je ne një klinike shendetsore sepse paske një semundje te keqe, që thua
ke imunitet me te dobet se sa pjesa tjeter
dmth je akoma me e rrezikuar
te duket gje ok ?

thjeshte mendim se si e mendon..
Jam e vetedijshme që kam një imunitet teper Te dobet dhe si Te me zere si jo per mua nuk ndryshon me asgje Nick .
Kupton ku e kam fjalen ?

Nese jo sot kam ber një betim që nuk do é hap me gojen per gjerat e mia personale . Thjesht sdua .

Mua mos me gjej gje te dashurit e mi , kjo po me tundon.
Shkollat jan mbyllur. Institucionet po ashtu .

Disa dite pushime si familje ne ndonje vend Te izoluar pa tel pa asgje do ishte mbrojtja me e mire .
Kte po diskutonim sot me sakt .
 
Top